Максим Шевчук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 березня 2024

Купив: Захисна плівка на екран Samsung M32, Замовлення №21182730

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Придбав захисну плівку. На упаковці є посилання на відео з інструкцією для нанесення, яка не відповідає дійсності. В результаті - відклеїлася завчасно плівка від захисних шарів. Окрім цього, вважаю недоброчесним з боку магазину копіювати дизайн офіційного інтернет-магазину Samsung, використовуючи назву Galaxy. Не рекомендую.
Відповідь представника «GalaxyStore»
Доброго дня, Максиме! Гідрогелеві плівки встановлювати дійсно складніше, ніж звичайні, і це не завжди виходить з першого разу. Тому ми завжди рекомендуємо звертатись до спеціалістів. Інструкція по встановленню надана безпосередньо виробником, і, чесно кажучи, не можемо зрозуміти, що саме там не відповідає дійсності. Наші хлопці згідно неї встановили вже не одну тисячу таких плівок. Але, повторимось, процедура поклейки дійсно непроста. Також хочемо повідомити, що магазин Galaxy Store почав свою роботу ще у 2012 році, коли брендових магазинів Samsung в принципі ще не існувало. Принаймні, в Україні точно. І одноіменна торгова марка зареєстрована саме на нас. Ми є офіційним партнером корейської компанії і успішно працюємо ось уже більше 10-ти років. Щодо видаткової накладної: замовлення, сплачені на розрахунковий рахунок, не фіскалізуються. За інших умов оплати, фіскальний чек прийде вам в SMS-повідомленні. Сподіваємось, відповіли на всі ваші питання!
Надіслали нову плівку, все ок.
9 квітня 2024 Відповісти
Ironhide рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Захисне скло ACCLAB Full Glue для Samsung Galaxy M14 (M146), Захисний чохол ArmorStandart Icon Ring для Samsung Galaxy M14 (M146), Замовлення №100336296

Замовлення відправлено в той же день. Ціна співпадала, наявність була, отримав наступного дня. Буду замовляти ще. Дякую Вам!
Юрий рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Чохол Deexe Retro Style для Samsung Galaxy A23 (A235) / Galaxy M23 (M236) - Blue, Замовлення №100328986

Купил чехол для смартфона. Отправили в тот же день. Получил на следующий. Товар пришел в отличном состоянии, замечаний не имею. Запечатаный, неповрежденный, все как я и просил. Порадовала низкая цена доставки новой почтой, наверное этот фактор сыграл роль что я больше в других местах и не смотрел
Вика Демчук не рекомендує цей магазин
3 січня 2022

Купив: Ремінчик для Samsung Galaxy Fit2, Замовлення №100230513

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Зробила замовлення 28 грудня з після платою, вказала всі свої дані для доставки, бо вона мені була потрібна 2-3 січня і нічого не отримала, бо вони навіщось мені дзвонили і не додзвонилися і скасували замовлення. На підставі чого?
VladimirS рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Купив: Браслет и защитные стекла для Samsung Watch 4 Classic

Все быстро и четко. Перезвонили, отправили очень быстро.
abrasive рекомендує цей магазин
11 серпня 2021

Купив: Защитный чехол UniCase Magnetic Ring для Samsung Galaxy A01 (A015) - Blue, Замовлення №100115922

- Ассортимент огромный - накопительная бонусная система скидок - бесплатная доставка Новой Почтой - качество товара - быстрая отправка в день заказа - приветливый и разбивающийся персонал - достойный магазин - быстрая связь как в чате так и в телефонном режиме
enduser рекомендує цей магазин
18 лютого 2021

Купив: защитное стеклоtab s7 plus, переходник type-c 3.5mm, чехол tab S7 plus

Не сподобалося: асортимент

Приятно удивился, что при такой маленькой сумме заказа, доставка НП за счёт продавца. Персонал отзывчивый, подбирал, примерял, и присылал фотографии в вайбер.
Ирина Мусиюк рекомендує цей магазин
5 жовтня 2020

Купив: Сетевое зарядное устройство Samsung Fast Charging (USB Type-C) EP-TA20EWECGRU - White, Замовлення №100148253

Отличное обслуживание, бесплатная доставка в отделение Новой почты.
Migel рекомендує цей магазин
16 вересня 2020

Купив: Чехол UniCase Slim для Samsung Galaxy Tab S5e, Замовлення №368987

Спустя год заказал новый чехол на планшет. Все прошло, как и в прошлом году - классически идеально. Сделал заказ, получил звонок-подтверждение, оплатил заказ без комиссии (!), получил доставку на Новую почту бесплатно (!). Рекомендую данный магазин!
Андрей Балынский рекомендує цей магазин
8 січня 2020

Купив: Чехил и стекло для m30s, Замовлення №407318

Отличный магазин. Покупал чехол и стекло, стекло не подошло - поменяли. Спасибо отдельное поддержке. Рекомендую.