Петрыкин Иван рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Стабілізатор напруги Ампер У 9-1/40 v2.1, Замовлення №2024031882058

Товар замовляв на сайті продавця. Стабілізатор був у наявності, довго чекати на доставку мені не довелося. Я обрав найбільш зручний варіант доставки - самовивіз та сплатив готівкою в офісі. Товар якісний без дефектів. Магазин рекомендую!
Карпенко Александр рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Стабілізатор напруги Silver-8.8, Замовлення №77559

Швидко передзвонили та відправили замовлення. Запаковано було добре. Зараз все працює. Цей магазин обрав за рекомендацією, тут пропонують конкурентні ціни, на покупці я добре зекономив.
Игорь Телычко рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Стабілізатор напруги АСН-350С, Замовлення №77558

В магазині хороші ціни, є товари в наявності, є великий вибір різних товарів. Замовлення приймають швидко, доставка приїжджає в обіцяний срок. Стабілізатор приїхав цілий, справний. Щиро дякую!
Відповідь представника «7sorok.ua»
Дякуємо і ми Вам)
Elisium рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор GS2200i, Замовлення №б/н

Відповідь представника «7sorok.ua»
Дякуємо за гарний відгук! Вам пощастило просто з магазином, а нам з Вами) Будемо раді подальшій співпраці))
Vizko Ivan рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Стабілізатор напруги Quant-14, Замовлення №77463

Проконсультували по стабілізаторам напруги. Швидко відправили. Отримав та перевірив перед тим, як забрати на НП. Все в нормі та швидко. Рекомендую.
Сачкова Людмила рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Стабілізатор напруги LP-W-17000RD (10356), Замовлення №77659

Я задоволена магазином. З продавцем не виникло проблем чи спірних моментів. Все спокійно, роботу виконують швидко та цінують час свого клієнта (для мене це найголовніше). Все приїхало справне. Працюють на совість. Рекомендую!
Абальмаз Игорь рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Стабілізатор напруги Ампер У 12-1/32 v2.1, Замовлення №77798

Був досвід покупки в цьому магазині. Все добре. Робітники працюють швидко, проблем з комунікацією не виникло. Терміни виконання замовлення та обслуговування порадували. Все швидко, без затримок та без проблем! Ставлення до клієнтів дуже позитивне. У підсумку, товаром задоволений. Бажаю успіхів Вам в роботі та хороших продажів!
igor13 рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Ultracell UCG100-12 GEL 12V 100 Ah, Акумулятор для ДБЖ UCG100-12 GEL 12V 100 Ah, Замовлення №123

Отличный магазин! Купил аккум Ультрасел 100амп(номер заказа подзабыл/ покупал пару дней назад). Сработали ребята отлично. Доставили (было по Киеву), занесли(покупал маме) В общем - Рекомендую всем и каждому! А магазину - просто человеческое Спасибо! Так держать!
Гусев Алексей рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Стабілізатор напруги Silver-8.8, Замовлення №2023081072283

Замовили стабілізатор напруги. Ціна нормальна, магазин доставив замовлення швидко та безкоштовно, є чек та гарантія, ще проконсультували щодо сервісу. Чудовий магазин, рекомендую!
Виктор Кацупа рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: ДІА-Н 3000 AL, Замовлення №14842

Компактний стабілізатор, встановив у передпокої, якість радує. Замовлення прийняли за 10 хвилин і відіслали, спасибі велике. У коробці була інструкція, тож розібратися, як усе працює не склало труднощів