Андрей-seller не рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Хотів купити: Лінійно-інтерактивне ДБЖ Ritar RTP625 (375W) Proxima-L (RTP625L)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Цей продавець вказух в характеристиках товару = "чиста синусоїда" Всі інші продавці вказують = "Апроксимована синусоїда"
MARGO2705 рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Перезаправні картриджі Lucky Print ПЗК Canon ip4940, Замовлення №21696

Виконані роботи оперативно. Рекомендую!!!!
Віктор Т. рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: IP-камера відеоспостереження Dahua Technology DH-IPC-HFW2431SP-S-S2 (2.8 мм), Замовлення №10314757

Якість обслуговування супер!!! Замовляю товари більше двох років. Дякую ВАМ за високий рівень обслуговування, швидку доставку та гарні ціни!
Игорь рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Обладнання Відеонагляду, Замовлення №10311923

Роблю багато замовлень в цьому магазині. Подобається робота персоналу, якщо товару немає в наявності порадять чудовий аналог, швидка доставка. Замовлення роблю в сфері систем безпеки, подобається великий вибір товару і ціна. Можу сміливо радити даний магазин.
ZHL3663 не рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Пускозарядное устройство Зоря ТР-2, Автомобільний зарядний пристрій Зоря ТР-2 LCD, Замовлення №68492

Магазин знал о качестве купленного мной товара. При выявлении недостатков в работе зарядного, представители магазина отказались принять назад товар. При том, что пр получении товар имел внешние повреждения и была надежда на полную работоспособность. Надежда не оправдались, так как устройство было вскрыто ранее и контрольная пломба подрезана лезвием. При получении на Новой почте не возможно проверить работоспособность. Отвратительный магазин.
MaxSkey не рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Хотів купити: HandsKit 850D, Паяльна станція HandsKit 850D

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Замовив на подарунок паяльну станцію.. При телефонній розмові запевнили що відправлять вчасно, так як наголосив що потрібно на подарунок. Не відправили.. ще й два дні не можна було додзвонитись. Сказали що в них товару немає, хоча на сайті і при розмові з менеджером все було в наявності. Запропонували відправити іншу паяльну станцію на 500грн дрожче, при цьому за те що підвели знижку відмоливись робити. Підвели з подарунком. Не рекомендую.
Aleksei Ivanov не рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Хотів купити: Умная розетка Geos SOKOL-GS2 белый цвет

замовлення MG67176 від 30 лютогу. не вислані. нема звязку по телефону не відповідають! автовідповідач каже перетелефонують і результат ноль! нерекомендую!
Юрий Анатольевич Засуха не рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: джерело безперервного живлення 12В 3А 110х78х34, Замовлення №MG62467

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовив, подзвонив продавець. Уточнив всі параметри щоб надіслали саме те що потрібно. Оплатив. Надіслали не той товар, що замовляв. На НП перед отриманням перевірив і не забрав. Але гроші за товар з них вибити неможливо. Бійтеся з ними мати справу.
Передзвонили, сказали що у всьому винна НП й вони не знали про повернення. Я їм надіслав нашу-ж з ними переписку з якої виходить що вони брешуть. Обіцяли відразу повернути кошти і..... Знов набрехали.
21 грудня 2022 Відповісти
blackB не рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Хотів купити: ИБП линейно-интерактивный Europower PSW-EPW800TW12, Замовлення №62007

Змолвення зроблене ввечері понеділка. У вівторок в 13-00 я сам подзвонив і сказали, що немає в наявності. Супер. А на сайті вказано, що є. Магазин не рекомендую.
Nick Krat рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Dahua-ipc-hfw1435sp-w-s2, Замовлення №МАГ00032944

2195 грн. Вартість чудова. Обслуговування на висоті. Купляю не перший раз. Чітко і оперативно. Рекомендую.