voytolovsky рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Кухонна мийка FRANKE PAMIRA 101.0255.793 2550 грн 1 шт, Замовлення №155250

Alexis рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Душовий набір (гарнітур) New Tempesta 27849001, Замовлення №154967

Все добре вчасно і якісно, рекомендую цей магазин
iMolotok рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: картридж, Картридж 46374000, Замовлення №155000

Дмитрий Сироштан рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Фільтр Geberite , Замовлення №154666

Красно дякую за оперативність, якість, швидкість та відповідальність.Також за ввічливість та профессіоналізм персоналу
Vado Talan не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Кран для кухни, Замовлення №№154329

Товар получил, все ок. Но курьерская доставка по Киеву 6 дней это слишком долго. Если бы знал, что такая долгая доставка, заказал бы в другом магазине.
Alexander Kryzhanovskyi рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Картоидж, Замовлення №Не помню

Получил то что было необходимо (картридж, лейка для душа). Хорошее обслуживание. Обращусь. Тел сохранил.
Представник магазину «Кран ОК»
Дякуємо за відгук!
18 січня 2024 Відповісти
Владимир Бойко рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Змішувач з гнучким виливом LIDZ ARIA LD014AR43364, Замовлення №153738

Купив змішувач на кухню в магазині Кран Ок. Все чітко і швидко. Підтвердили заказ, оплату, швидко відправили. Товар відповідає замовленому
Stahiv.s рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Змішувач на раковину, Змішувач кухонний, Мийка кухонна, Замовлення №152773

Дуже задоволений покупкою сантехніки в даному магазині! Обслуговування супер! Рекомендую!!
Diana A рекомендує цей магазин
14 травня 2022

Купив: Сантехника

Сотрудник Татьяна сопроводжала всю мою покупку от А до Я! Такого сервиса я еще не встречала в Украине! Дуже дякую! Одна насолода працювати з вами!
Марина Фиц рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: FERRO RONDO NP21, Замовлення №132297

Товар пришел быстро,бесплатная доставка. Благодаря профессионализму консультанта выбор нужного товара не составил труда. Качество соответствует ожиданиям .Спасибо,магазин как всегда на высоте