Melek рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №№302872990

Телефон отримали швидко, якість відповідає заявленому
Stanislav Steshenko рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Samsung Galaxy Tab S9 12/256GB Wi-Fi Graphite, Замовлення №4722

Минулого тижня замовив в цьому магазині планшет для сина. Попросив, щоб доставили після 19 кур'єром. Привезли десь в 19-30 та погодились ще почекати, бо я запізнювався. Усе гуд, планшет був запакований. Син дуже радий. Дякую за оперативність. До речі, ціна була теж найнижча, що знайшов в інтернеті
Артем 99 не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Хотів купити: Стилус Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2)

Замовив у суботу 02.03 в цьому магазині цей стілус ціна була 3258гр у понеділок за ним приїхав під час огляду виявилося що це підробка- копія Відмовився тільки час витратив
Костя Костя не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон 12 16/1TB Silver

Паша рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Смартфон 13 Ultra 16/512GB Black, Замовлення №4572

Замовив тут телефон, забрав у той же день після обіду з офісу. Зауважень нема, телефон супер! Допомогли налаштувати потрібні мені застосунки. Дякую та рекомендую
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Павло, дуже вдячні за відгук! Чекаємо на Вас ще!
Dmytro Bondarchuk рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №4518

Замовив тут смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian. Кур'єр доставив через 3 години за адресою. Перевірили, усе працює. Шукав не японську версію, таку і привезли. Дякую за оперативність. Рекомендую
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Дмитро, дякуємо за відгук! Супер, що усе сподобалося! Чекаємо на наступні замовлення!
tarasosypenko99 рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон 11 16/512GB Green, Замовлення №4401

Мої очікування були повністю виправдані після замовлення у цьому магазині. Вся процедура покупки була дуже простою і зручною. Замовлення було доставлено точно вчасно, і товари виглядали так само, як на фото. Я задоволений своєю покупкою і рекомендую цей магазин іншим покупцям!
Представник магазину «Топ-Електроніка»
Тарасе, дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас ще!
26 грудня 2023 Відповісти
Олексій рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Pixel 7 Pro 12/512GB Obsidian, Замовлення №4388

В магазин легко додзвонитись на гарячу лінію і замовити товар, що вас зацікавив, або дізнатись інформацію про наявність товару чи наявний в конкретному магазині товар
Андрій Нестеренко рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон ROG Phone 7 12/256GB Phantom Black, Замовлення №4376

Ціни на товар доступні, вибір тeхніки нормальний, діє доставка
vorzevaleksandr57 рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Смартфон ROG Phone 7 8/256GB Phantom Black, Замовлення №4241

Гарний магазин, працює оперативно, зауважень до куплених товарів немає.