Борис Трохимец рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: WORCRAFT AG14-150S;, Замовлення №№338320

Дякую за товар , прийшов вчасно.
Александр Таран рекомендує цей магазин
16 квітня 2024 На модерації

Купив: Інверторний бензиновий генератор Hyundai HHY 3050Si, Замовлення №ИСТ00001790 від 13.04.202

Дуже задоволений роботою магазину. Купляв генератор Hyundai 3050 si на дачу. Менеджер порадив цю модель за що йому вдячний. Генератор ідеально підійшов до моїх потреб.
Oleksii Vinogradov не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Комплект зарядна станція і панель Jackery 300PLS 40W (60-0304-EUB1A1), Замовлення №423400997

Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня Олексій. Нам дуже прикро що сталась така ситуація з вашим замовленням. Станція працює як і повинна працювати на основі заключення сервісного центру. З нашої сторони хочемо надати вам додаткову знижку на наступну покупку, для подальшої нашої співпраці. З повагою керівник відділу продажів Леньов.Б.Ю
ion2356 рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Садовий подрібнювач GTM MS2800/45, Замовлення №419536363

Жодних нарікань на сервіс в обслуговуванні та швидкість в організації відправки товару
Дмитрий не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Хотів купити: Зарядна станція Jackery Explorer 240EU

Відповідь представника «STORGOM»
Доброго вечора Дмитро Нам прикро,що сталась така ситуація, але хочемо прояснити її. Товар вам було відправлено в заводських картонних упаковках бренду. Продавши більше 1000 зарядних станцій, можу вас запевнити, що дозвіл на перевірку є у кожного нашого покупця. Тим паче ми наголошуємо, що потрібно перевіряти товар, тим паче такий дорогоцінний. Зі свого боку ми завжди готові вирішити проблему клієнта, як було з вашим минулим замовленням, підібравши для вас найкращий і підходящий варіант зі знижкою. І минуле замовлення ви змогли перевірити без проблем. Навіщо нам втрачати клієнта, який вже в нас купляв і забороняти перевірити? Це точно не наша позиція. В данній ситуації оператор НП відмовив вам по якійсь не зрозумілій причині. В той же час коли ви нам перетелефонували, ми одразу почали вирішувати ситуацію з данним оператором, наш менеджер підтвердив не один раз, що товар можна оглянути (телефонна розмова записана та ми можемо підтвердити цей факт). Отримавши незадовільну відповідь, ми почали турбувати гарячу лінію Нової Пошти, яка пообіцяла розібратись в данній ситуації. Так як до цього питань з пакуванням і перевіркою не виникало на цьому відділенні, що додає питань до оператора НП. Зі свого боку нам прикро,що сталось таке непорозуміння, тому готові зробити вам знижку на наступне замовлення та зробити безкоштовну доставку. Дякуємо за приділенний час та відгук. З повагою Керівник відділу продажів Леньов Б.Ю
Представник магазину «STORGOM»
Доброго вечора Дмитро Нам прикро,що сталась така ситуація,але хочемо прояснити її. Товар вам було відправлено в заводських картонних упаковках бренду.Продавши більше 1000 зарядних станцій,можу вас запевнити ,що дозвіл на перевірку є у кожного нашого покупця.Тим паче ми наголошуємо,що потрібно перевіряти товар,тим паче такий дорогоцінний. Зі свого боку ми завжди готові вирішити проблему клієнта,як було з вашим минулим замовленням,підібравши для вас найкращий і підходящий варіант зі знижкою.І минуле замовлення ви змогли перевірити без проблем.Навіщо нам втрачати клієнта,який вже в нас купляв і забороняти перевірити? Це точно не наша позиція. В данній ситуації оператор НП відмовив вам по якійсь не зрозумілій причині. В той же час коли ви нам перетелефонували ,ми одразу почали вирішувати ситуацію з данним оператором,наш менеджер підтвердив не один раз,що товар можна оглянути( телефонна розмова записана та ми можемо підтвердити цей факт). Отримавши незадовільну відповідь,ми почали турбувати гарячу лінію Нової Пошти,яка пообіцяла розібратись в данній ситуації. Так як до цього питань з пакуванням і перевіркою не виникало на цьому відділенні,що додає питань до оператора НП. Зі свого боку нам прикро,що сталось таке непорозуміння,тому готові зробити вам знижку на наступне замовлення та зробити безкоштовну доставку.Дякуємо за приділенний час та відгук. З повагою Керівник відділу продажів Леньов Б.Ю
2 квітня 2024 Відповісти
Да, спасибо большое вашему менеджеру, он сразу пытался решить вопрос и разговаривал с оператором НП на громкой связи. Но так и не перезвонил не через 5 минут и не через 15. От Новой почты был получен официальный ответ виноват отправитель. Если нужно скрин сброшу. Дорогостоящий товар без осмотра покупать, я не готов. Я не знаю кто врёт новая почта или вы, но итог не меняется, товар не получил, время потрачено, настроение испорчено, новая почта посмотрела на меня типо что ты тут предявляешь, мы не виноваты., обращайтесь к отправителю, горячая линия НП, сделала меня вообще виноватым, не готов я к таким квестам и честно желание что либо покупать с таким отношением отпало навсегда и со скидкой и с бесплатной доставкой Товар заказан у другого магазина на 800 грн грн дешевле и с бесплатной доставкой, которая тоже бы стоила 300 грн. Вот и итог без скидки другой магазин доставляет мне товар на 1100 грн дешевле, ну сумки для переноса к сожалению у них нет. Ещё раз повторюсь цена не так была важна было важно срок наличие и аксессуары в виде сумке. Но теперь могу всем, кто читает этот отзыв, есть реально магазины у которых цена намного дешевле, если вы готовы ждать не ленитесь сравнивание цены данный, товар, я хоть и не получил но, он ездит мне на 1100 грн дешевле, а это не мало
2 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «STORGOM»
Дмитро,ми вас розуміємо і розуміємо неприємну ситуацію яка склалась. І розуміємо,що ці квести точно не для наших покупців.По самому товару і по ціні ,ми працюємо по рекомендованій роздрібній ціні від офіційного представника в Україні.Товар офіційний з гарантією.Як продають інші магазини і який в них товар,ми нажаль неможемо відслідкувати,так як є факти неофіційного товару. Ми старались виконати ваше замовлення швидко і з усіма вашими побажаннями для вашого комфорту.Але вийшло ось така проблема з НП,яка дійсно є не дуже приємна. Ще раз приносимо свої вибачення і все ж таки наша пропозиція залишається для Вас. З повагою Керівник відділу продажів Леньов Б.Ю
3 квітня 2024 Відповісти
Екатерина Ковалева рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Інверторний генератор Konner&Sohnen KS3100iS, Замовлення №№ СТ000000435

Mariya Chernyavskaya рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Електролобзик Metabo STEB 65 Quick, Електролобзик Metabo STEB 65 Quick (601030000), Замовлення №331650

Vladimir Vakulenko не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Хотів купити: аератор Iron Angel 1500 , Аератор-скарифікатор Iron Angel EVL1500 (2001056)

Була спроба замовити аератор, прийняли замовлення, пройшло 5 днiв нiяко? iнформацi?. Сам зателефонував, поцiкавився своiм замовленням, переключили на iншого менеджера, i нiчого конкретно не вiдповiли i не перезвонили... при цьому замовлення самовивiз i оплата готiвка. Не рекомендую даний iнтернет магазин.
Сергей Efa не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: https://hotline.ua/ua/dacha_sad-sadovye-traktory/al-ko-solo-by-t-22-1117-hds-a-v2-127445/

Занимаются заманиванием через публикацию на сайте и в рекламе на hotline.ua товара, которого нет, выставляя интересную цену. По факту товара нет. После заказа звонят и предлагают другие позиции. Пробывал купить https://hotline.ua/ua/dacha_sad-sadovye-traktory/al-ko-solo-by-t-22-1117-hds-a-v2-127445/. Вывод: потратил время на попытку покупки в магазине storgom.ua.
Татьяна Лавриненко не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Хотів купити: Кружка Lifeventura Flip-Top Thermal Mug blak (76120)

Відповідь представника «STORGOM»
Вітаємо. Шановна Тетяна! Дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід співпраці з нами. Наш менеджер найближчим часом зв'яжеться з вами, щоб домовитися про компенсацію з боку компанії. Ми дуже вдячні за ваше зауваження і зробимо все, щоб в майбутньому ви залишалися нашим постійним, а головне, вдоволеним клієнтом. У свою чергу, ми постійно наголошуємо про необхідність перевірки товару безпосередньо у відділенні пошти, адже ми не несемо відповідальність за доставку. Ще раз вибачте за незручності.