Roxy не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Ботинки Northland 12925 UKR MC Boot SMU, Замовлення №132668

Roma не рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Хотів купити: Шапка

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Замовив товар, зі мною звязався менеджер уточнив замовлення , переконав що все є в наявності. Чекав замовлення 7 днів, написав їм ще раз, скинув створени номер замовлення, виявляється що даного товару не а в наявності вони просто не замітили , якщо б сам не звернувся, сидів би і далі ждав товар, не серйозно взагалі. Не РЕКОМЕНДУЮ
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Вкажіть, будь-ласка, номер замовлення для уточнення інформації.
245679 , краще уточнюйте інформацію коли у вас замовлення роблять а не після того як написали негативний відгук
27 січня 2022 Відповісти
Антон не рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Хотів купити: under armour ua hovr summit

Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Вкажіть, будь-ласка, номер замовлення для уточнення інформації.
№ заказа: 242957. И что, позвольте спросить, Вы уточните? Это не решит проблему потраченного времени и нервов.
29 грудня 2021 Відповісти
Мы Размотались не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Asics Кроссовки METARISE BLK/RED M 11 Черный, Замовлення №241111

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Зважаючи на масове проведення Чорної п'ятниці постачальниками, не завжди володіємо актуальною інформацією. Приносимо вибачення за незручності.
Grezlyboom Astr не рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Кроссовки для бега Asics GEL-PULSE 12 BLU M, Замовлення №240023

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Оплатив товар 17.11 вже 25.11 нічого не надіслали. В чаті пишуть що бухгалтерія не може знайти оплату. На дзвінки не відповідають. Коли буде виконано замовлення теж не відповідають.Жахливий магазин до якого більше звертатися точно не буду!
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Вибачаємось за доставлені незручності, відправка буде здійснена сьогодні
15 жовтня 2021

Купив: Черевики чоловічі Jack wolfskin Auckland, Замовлення №237167

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Чекали 5 днів замовлений товар, поки вони не повідомили, що товару немає в наявності. А до цього повідомляли, що відправляють чекайте. Не буду більше замовляти в цьому магазині, є набагато кращі
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності, володіли некоректною інформацією від постачальника.
Жак Павло рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Купив: Salomon REELAX SLIDE 5.0, Замовлення №236295

Доброго дня! Дякуємо!
Кира Нециевская рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Купив: в толстовки Nothland и кепка columbia

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару

Доброго дня! Дякуємо!
Сергій1 не рекомендує цей магазин
26 серпня 2021

Купив: Надувна подушка NatureHike, Замовлення №232937

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовив і оплатив ще 20.08. проте, досі не отримав. Дозвонитись неможливо, телефон на сайті естафета.юа неактивний, в меседжерах ніхто не відписує, жахливе відношення до клієнтів. Досі чекаю на свій товар або якийсь зворотній звязок. Давно такого жахливого ставлення до покупців не зустрічав
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! У зв'язку зі святковими днями, очікуйте відправку замовлення сьогодні. Дякуємо!
Girich не рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Хотів купити: Ботинки Adidas Fusion Storm Wtr, Замовлення №232714

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Заказал я 17.08.2021 в этот же день мне перезвонил оператор и подтвердил заказ что все в наличии и в течении 2-4 дней все будет отправлено, 22.08.2021 я написал в Вайбер в эстафету на что мне ответили что мой заказ будет отправлен в среду или в четверг и закончилась эта эпопея тем что мне пришло смс 25.08.2021 что товара нет в наличии. Не когда не видел такого отношения к людям не кому не советую
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Приносимо вибачення, стався технічний збій. Вживемо заходів для усунення неточностей. Ми зв'яжемось з Вами