Pavel Zhdanov рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення № 492919

Купую вже давно у цьому магазині, останнє це навушники Apple Air Pods Pro. Ціна була одна з найвигідніших. Навушники чудові, тішать дружину, каже що це зовсім інший досвід.
Roman Klimov рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: мікрофонна радіосистема Mic Basic (1TX+1RX) CP.RN.00000310.01, Зовнішній акумулятор (павербанк) Star-Lord Digital Display 65W 30000mAh black (P10022908113-00), Замовлення №965907

Однозначно рекомендую магазин! Товар відправлений день у день, оператор все чітко пояснив за товар і відповів на всі питання.
Pavel Honcharenko рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №494440

Дуже якісне обслуговування та найкращі ціни на ринку. Рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Павле! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
Евгений рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Logitech ERGO K860 for Business Bluetooth/Wireless UA Black (920-010352), Замовлення №492970

Хороший магазин, отправили быстрее чем обещали
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Євгене! Дякуємо, що знайшли час, аби поділитися радістю з нами. Наші співробітники постійно навчаються і розвиваються, щоб забезпечити вам найвищий рівень обслуговування. Бажаємо вам успіху та чудового настрою. Очікуємо на нові можливості порадувати вас!
Костенко Татьяна рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Smart Band 8, Замовлення №0000-052770

Дякую за співпрацю! Все швидко, коректно. Рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Тетяно! Ваша позитивна оцінка - це те, що надихає нас краще працювати кожен день. Дуже вдячні за ваші теплі слова і дружню рекомендацію. Ми пишаємося, що маємо таких відданих клієнтів, як ви. Бажаємо вам прекрасного настрою і незмінного щастя. Чекаємо на вас знову, щоб продовжувати радувати нашим сервісом!
Eva рекомендує цей магазин

Купив: Професійний пилосос WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0), Замовлення №492926

Швидко, якісно, зручно та з гарантією. Персонал дуже ввічливий та професійний. Всім рекомендую)
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Єво! Ми дуже раді, що вам все сподобалося. Дякуємо за рекомендацію, а також за час, який ви приділили для відгуку про нашу роботу. Подібні відгуки – це найкращий показник для нас. Адже задоволені клієнти – це те, над чим наша команда працює щодня. Нехай вам щастить і бажаємо гарного настрою!
Alina Riabokon рекомендує цей магазин

Купив: Фотоепілятор Lumea Advanced BRI921/00, Замовлення №492861

Як завжди якісне обслуговування і в результаті швидке отримання замовленого товару! Компетентні та приємні менеджери завжди проконсультують та дадуть відповіді на всі запитання. Гарні ціни та багато цікавих пропозицій!!!
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Аліно! Ми дуже вдячні за те, що ви приділили час і поділилися своїми позитивними враженнями про наш магазин. Це величезна радість для всього нашого колективу, що змогли виправдати ваші очікування. Бажаємо удачі та гарного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Liliya Krat рекомендує цей магазин

Купив: Телефон Poco x5, Замовлення №492889

Знайшла саме ту модель, що шукала, відразу зв'язались, відправили. Задоволена замовленням повністю, швидкістю доставки, обслуговуванням. Однозначно рекомендую!!!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Ліліє! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашої роботи та рекомендацію. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
aceofspades рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F4 8/256GB Night Black, Замовлення №955546

Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Перш за все хочемо попросити вибачення за затримку у відповіді на ваш запит від сервісного центру. Менеджер мав проінформувати вас відразу після отримання вашого запиту, однак він очікував на підсумкові результати діагностики. Дуже дякуємо вам розуміння в цій ситуації та також дуже раді, що нам з вами вдалось владнати це питання. Бажаємо вам задоволення від користування новим смартфоном і з нетерпінням чекаємо на наступні можливості порадувати вас!
Сергій Соколкін рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Навушники TWS Redmi Buds 3 Pro Glacier Grey (BHR5194GL), Замовлення №№492510

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Сергію! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями про наш магазин. Для нас важливий кожен ваш відгук чи пропозиція, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!