dzroot не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Клавiатура Logitech Pebble Keys 2 K380s UA Bluetooth (Pink) 920-011853, Миша Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless (Pink) 910-007014

Vyacheslavmail1 не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Пральна машина Samsung WW80J62E0DX/UA Slim, Замовлення №N? 18217743 (6029854)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Багато років користуюсь цитрусом,але зараз зрозумів що вони не цінують своїх клієнтів. Познімали бонуси і сняли всю суму що збирав. А потім почали викручуватись. Ось переписка,ознайомтесь.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Щодо виниклої ситуації вам було надане пояснення менеджером служби підтримки. У зв'язку з тим, що у вашому основному акаунті рахувались додаткові номери телефонів, виник збій та в особистому кабінеті відображались бонусні нарахування з іншого номеру телефону. Наразі, бонуси було перенараховано за основним номером телефону, про що вас проінформували. Разом з тим, щодо статусу "Гурман" вам також були надані роз'яснення. Гарного дня!
Tarantul не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Хотів купити: Миша ROG Harpe Ace Aim Lab Edition (90MP02W0-BMUA00)

Замовлення № 18250425 На наступний день після оформлення, ціна на сайті збільшилася на 2000 грн, а менеджер попередив, що в постачальника відсутній товар
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Протягом 25.03.2024 року о 21:03 ви сформували замовлення на 2 товари. Обидва товари розміщувались на віддаленому складі постачальника. 26.02.2024 року вам було надано зворотний зв'язок від менеджера інтернет-магазину та проінформовано щодо замовлення. Але, на жаль, згодом представником постачальника була надана інформація щодо відсутності одного з товарів у наявності. Інформації, щодо надходження наступної партії, на жаль, не надано. Наразі, товару у наявності немає. На сайті інформація відображається коректно. Перепрошуємо за можливі завдані незручності. Гарного дня!
Щось в них є така штука з перефірією :D
Вчора Відповісти
Сергій Білобабко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 березня 2024

Хотів купити: Підставка Ipega для ігрової консолі PlayStation 5 (PG-P5013)

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! На жаль, у дописі відсутня будь-яка інформація щодо ситуації, але ми раді, що питання було вирішене. У випадку виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь www.ctrs.com.ua/support Гарного дня!
Dmytro Grytsay рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Блендер стаціонарний HR2041/17, Замовлення №18138249

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Товар за вашим замовленням був відправлений абсолютно новий, запакований зі складу. При отриманні товару у поштовому відділенні, клієнт повинен перевірити його на предмет можливих пошкоджень при транспортуванні. Оплата послуги доставлення та отримання товару на відділенні свідчить про те, що клієнт погодився з його станом та він є повністю задовільним. Все ж, службою підтримки по лояльності компанії для надання вам усієї можливої допомоги у вирішенні питання, було залучено як внутрішніх так і зовнішніх співробітників та подано усі необхідні запити. У процесі узгодження можливих варіантів вирішення питання, вам було узгоджено виконання обміну товару на новий, про що і проінформували вас у зверненні. Віримо, що покупка таки принесе вам позитивні емоції та до нових зустрічей у "Цитрус"!
Доброго Дня! Товар обміняли на новий! В данному випадку більше задоволений не самим товаром, а лояльним відношенням до клієнта. Дякую Велике Вам Цитрус! Кейс закрит!)
11 березня 2024 Відповісти
Игорь Игорь не рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №6022273

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Продали старую модель под видом новой
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! При зверненні до торговельної точки, продавцем вам було запропоновано останню модель пристрою, яка наразі наявна в Україні. Тільки після вашої згоди, покупку було оформлено. Нова модель пристрою, про яку йдеться мова, наразі не представлена на ринку України. Разом з тим, вами було виконане повернення товару. Дякуємо! Гарного дня!
Nickolay Kozlov рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy A24 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRV), Замовлення №18167611

Зробив замовлення на сайті, обравши самовивіз з магазина. Товар був в наявності. Наступного дня забрав. Купляв на подарунок. Рекомендую
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Тішимось, що ви залишились задоволені обслуговуванням у мережі:) Бажаємо приємних придбань разом із "Цитрус"!
Grey-Key Beats не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №18111202

На сайті наявність в магазинах по містах не актуальна. По телефону пообіцяли відправити увечері, по факту відправили в обід наступного дня після купи моїх повідомлень у підтримку. Ні бонусів, нічого. Так, сроки відправки нормальні, як би до цього мені не пообіцяли інше. До самого товару нарікань не маю, питання є до сервісу. Відгуки на самому цитрусі модерацію не проходять (дійсно, чому ж?)
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Прикро, що ви залишились такої думки. Замовлення було сформоване на відправку у день його оформлення. На жаль, кур'єр компанії-перевізника не прибув для передачі замовлень на подальше доставлення. Ситуацію було доведено до відома керівництва для вжиття подальших заходів. Бажаємо вам приємного користування новеньким пристроєм та позитивних емоцій! Також, для отримання "плюшки" від компанії просимо вас звернутись до служби підтримки у попереднє звернення, вказавши ідентифікатор №221. Дякуємо за розуміння!
Uia рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Смартфон C53 6/128GB Mighty Black, Замовлення №18116429

Придбали телефон дитині на день народження,задоволені обслуговуванням,телефон працює належним чином
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Щиро дякуємо за довіру та вибір «Цитрус»! Завжди раді бачити вас!
миха нивер не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Apple iPhone X 64Gb Space Gray (MQAC2), Замовлення №Замовлення № 17562754

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Покупка вами була виконана у мережі "Цсервіс" 26.08.2023 року. На жаль, виконання повернення товару у даному випадку неможливе. Додатково, за вашим зверненням до онлайн-служби підтримки вам було надано інформування та запропоновано передати пристрій на сервісне обслуговування по страховці. Очікуємо на вас у сервісному центрі! Гарного дня!