DMITRIY DOBERMAN не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор GG40Xi

Нужного товара нет в наличии. Хотя на сайте стоит что "товар есть в наличии"
Yevhenii не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 квітня 2023

Хотів купити: Ноутбук Creator Z16 A12UET-031US (CreatorZ1612031)

выставляют несуществующий товар и потом предлагают более дорогие "альтернативы". Видимо это такой маркетинговый ход.
Іван Войтешенко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 жовтня 2022

Купив: MB770, Замовлення №17093121

товар явно не оригінальний, не відповідає тому, що є на фото на сайті. І хай би це була копія хоч якісна, а вона реально і 200 грн не тяне. UPD. Після звернення швидко повернули гроші за товар, в цілому непогане враження, можливо банальна помилка...
Xpomou не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 вересня 2022

Хотів купити: Ноутбук ASUS PRO P5440FA (P5440FA-i58512GR), Замовлення №17093008

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Після оформлення замовлення мені передзвонили та повідомили, що товар відсутній (попри те, що заявлена в наявність в Hotline та на сайті продавця).
Виктор не рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Хотів купити: Смартфон 8i 4/128GB Space Black

На хотлай вказано що є ця модель телефону, на сайті интернет магазину також вказано що є, а по телефону розповідають страшну історію що є але начебто зареєстровано аж два і фактично немає в наявності. Є але нема. Це не перший і не другий магазин в якому таку історію розповідають як під копірку. Просто оновить інформацію і не розповідайте людям байки!
2364275 не рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Хотів купити: ASUS ZenBook 14 UX434FL (UX434FL-A5298T)

Проходите мимо, тут ничего нет. Заказ оформил за 34тыс через минуты 38тыс это зеркало другого сайта.
Дмитрий Семейный не рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Хотів купити: Ноутбук HP Pavilion 15-eg0040ua (437L0EA)

vqa не рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Хотів купити: Планшет iPad mini 6 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK7M3)

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

«Магазин» не берет трубку.
Chucky Toy рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: iPhone 13 mini 64, Замовлення №17090798

Заказ приняли и в течении дня отправили . На следующий день посылка была уже в городе. Все понравилось и все соответствует заказанному.
Повезло
30 липня 2022 Відповісти
Олександр С. рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Ноутбук ROG Strix G531GU (G531GU-AL003)

Купив в цьому магазині , товар якісний, вже все протестував. Прийшов поштою у вказаний строк. Раджу цей магазин.