Володимир_CM рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою BRB26600FWW, Замовлення №0162

Пользуюсь около месяца, пока все нормально. Могу рекомендовать этот магазин.
Павло______ рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Сушильна машина WTH85V3FPL, Замовлення №0156

Давно мріяв про цю сушильну машину. Все-таки наважився купити її, були деякі питання, але магазин допоміг швидко це вирішити. Дякую, я радий.
LudaOnischuk рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор 43A6BG, Замовлення №0406

Продавця рекомендую. Покупка пройшла вдало. Мене взагалі радують ціни у цьому магазині. Обов?язково ще буду у вас купувати. Дякую
Volodumur1978 рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник з морозильною камерою SP40 801 EU, Замовлення №2530

Товар відповідає заявленій якості, я задоволений. Відповідальний продавець, все було доставлено в терміни.
Вячеслав Мольченко не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Басейн каркасний Intex 28242

фото и цена не соответствуют. мне перезвонили и сказали цена указана просто за бассейн а с комплектом стоит 16500. не рекомендую сайт. скорей всего там половину таких товары на фото не совпадают с ценой так как фото и описания они не изменили
Олег Iv рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Басейн каркасний 5611T, Замовлення №0239

Довго вибирав хороший басейн для дітей на літо. Звернувся в магазин Megahit, менеджери привітні, надали консультацію і порадили саме цю модель. Магазин однозначно раджу.
Aleksasha рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: -, Замовлення №-

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Mrzv рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: LG f2wv3s7n3e, Замовлення №заказ по телефону

купили стиральную машину LG f2wv3s7n3e... договаривались о самовывозе... ребята учли мои пожелания по времени... забрали в киеве...
Samost2024 рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Холодильник, Холодильник з морозильною камерою ART 6711/A++ SF, Замовлення №2673

Класний холодильник і працює чітко і надійно. Ціна краща на ринку і хотлайн особливо для Києва де він і був потрібен. Все співпало і хороша ціна і сервіс по доставці і термін доставки- треба було швидше.
Iryna Khilchevska рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою W55ZM 111 W, Замовлення №2282

Купували морозильна камеру whirlpool W55ZM 111 W. Ціна відповідала заявлений на сайті. Оперативно зв'язалися, попередньо передзвонили, доставили вчасно (!), всі наявні документи і чеки були в наявності. Рекомендую цей магазин