Александр Романов рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Kenwood JE850, Замовлення №0119

Товар, доставка, все сподобалось.
Елена Никитина рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Пральна машина WHIRLPOOL BI WDWG 961485 Духова шафа GORENJE BOS 67371 SYW, Замовлення №0341

Сервісом магазину дуже задоволена, консультанти за моїм запитом підібрали саме те що відповідало моїм бажанням цініа-якість , швидко доставили , ціна на сайті співпадала з реальною
Mishele рекомендує цей магазин

Купив: Мінімийка високого тиску K 7 Compact (1.447-050.0), Замовлення №3594

Продавець відразу зв?язався і вчасно відправив товар ,мийка прийшла ціла без пошкоджень цілком нова все було в наявності .Талон гарантійний є прикріплюю .Кошти за товар я перерахував відразу тому продавець надійний в цему плані рекомендую
Юрий Сокол рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник Breakfast1 Water Kettle WK 1100 BK, Замовлення №00184

Інна Дементій рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний OptiGrill Elite XL GC760D30, Замовлення №3590

Рекомендую магазин. Продавець консультант Роман був вічливим, гарно все розказав. Дали гарантію на рік. Для мене ще було важливо спілкування українською мовою. принципово не замовила де консультували рос, хоч було дешевше. Щиро дякую.
Kostinplay рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Миючий пилосос Bosch BWD41720, Замовлення №3262

Шукав гарний миючий пилосос. Із багатьох магазині вибрав це магазин, хоча ціна не була найнижча але відгуки були хороші. Я не помилився! Замовлення зробив ввечері зранку зателефонував менеджер, я попросив відправити як могла швидше. Він запропонував два варіанта відправки, погодили! Вже ввечері отримав ттн а наступного дня вже отримав замовлення. Магазином і товаром задоволений!
zerofantiy рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Електрогриль притискний OptiGrill+ GC712D34, Замовлення №63486

Придбав гриль в даному магазині, залишився задоволений, відправили швидко накладеним платежем.
Макс777 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Мультимедійна акустика R2750DB, Замовлення №34555

Доставили относительно быстро, и по хорошей цене
Олег Уманський рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Холодильник Whirlpool W5 811E OX, Замовлення №12/124

Швидко передзвонили, додатково проконсультували, підтвердили замовлення, товар належної якості, в заводській упаковці. Працює, дуже задоволені. Окрема дяка за швидку доставку - хлопці завезли холодильник прямо у квартиру, розрахували, допомогли перевірити комплектацію і цілісність. Компанію однозначно рекомендую.
Богдан74 рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Духовка електрична AKZ9 6240 NB, Замовлення №3268

Покупка відбулася згідно вказаної ціни та швидко.