Александр Вовк рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola G24 4/128GB Matte Charcoal (PB180009), Замовлення №55980

Nikki Nikkitinka рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Телефон Xiaomi Redmi Note 12 Pro (8+256Gb) Graphite Grey (EU), Замовлення №56132

Дуже приємний і привітний персонал, забирала самовивозом. На місці одразу поклеїли скло і підібрали чохол. Все дуже сподобалось
alexfear рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Black (WH1000XM5B.CE7), Замовлення №55299

Сервіс адекватний, наявність та ціна актуальні, щодо замовлення - все швидко і зрозуміло, ніяких зауважень, рекомендую магазин!
Serhii рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №56079

Купував тут вдруге, спілкувався через телеграм.все добре.час на перевірку без обмежень.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Serhii! Дякуємо, що завітали до нашого магазину. Наша команда прагне створити комфортні умови для кожного клієнта. Будемо чекати на Ваші нові замовлення
Олександр Коваль рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB Ice Blue, Замовлення №Не пам'ятаю

Доброго дня ! Щиро рекомендую цей магазин , все виконали вчасно і якісно . Велике спасибі .
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Олександр, доброго дня! наша команда вдячна вам за рекомендацію нашого магазину. ми працюємо для кожного нашого клієнта та намагаємось зробити процес покупки швидким та комфортним. До майбутніх замовлень, щиро Ваш HDphone
Олексій_Л рекомендує цей магазин

Купив: Електросамокат Proove X-City Max Black/Blue, Замовлення №55453

Олексій_Л, вітаємо! Дякуємо за рекомендацію HDphone. Звертайтесь до нас ще
Oleksander Yakovenko рекомендує цей магазин

Купив: Samsung Galaxy A54 5G, Замовлення №410001

Все швидко, без нарікань
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Oleksander, доброго дня! Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи. Швидкість та оперативність - це перевага нашого магазину. Нехай смартфон служить довго, сподіваємось на нові замовлення від Вас
Світлана Кошель рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Pad SE, Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №55699

Дякую магазину за швидку доставку. Претензій до товару немає. Супроводжувальні документи були в наявності, цілісність упаковки не порушена. Ну і, безперечно, задоволення від роботи планшета.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Світлана, доброго дня! Дякуємо, що приділили час і поділилися враженнями про роботу нашого магазину. Бажаємо позитивного користувацького досвіду з планшетом та нових чудових покупок
Павел Кленин рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Чохол для смартфона MAKE Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ Silicone Obsidian Black (MCL-XRN12PPOB), Замовлення №55530

Купив 2 телефони , зв'язалися і відправили відразу дуже задоволений, рекомендую
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Павел! Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Ми радіємо, коли наші клієнти задоволені своїми покупками. Гарного користувацького досвіду з Вашими новеньким смартфонами. Сподіваємось, що тепер Ви наш постійний клієнт
Андрей Горностаев рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №55777

Дуже приємне враження. Радий, що довелося мати справу. У майбутньому буду звертатись обов'язково. Бажаю успіхів. Більше би було таких магазинів , як цей.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Андрій, доброго дня. Дякуємо Вам за такі теплі слова і побажання. Команда нашого магазину цінує кожного клієнта і намагається зробити процес купівлі товару легким та приємним. Бажаємо приємного користування смартфоном, чекаємо з нетерпінням Вас у нашому HDphone знову