Bogdan Shelest не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Хотів купити: Верстат заточний JET JSSG-10, Верстат для заточування JET JSSG-10

Юлия Романюк не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Хотів купити: Кухонна мийка Deante Andante ZQN 2103

Відповідь представника «SM-TooLS»
Добрий вечір, Юлія, дякуємо за відгук. Хоч і негативний, але так чи інакше це зворотній зв'язок, завдяки якому ми будемо покращувати наш сервіс. Від імені магазина перепрошую за ситуацію що склалась. Стосовно повернення коштів, на жаль є бюрократичні процедури які ми не можемо ні як спростити чи обійти, бо у нас гроші заходять офіційно на розрахунковий рахунок, і повернути гроші з рахунку без заяви на повернення ми не можемо, тому є такий момент що треба заповнювати заяву, давати свої данні. Стосовно наявності товару, ми намагаємось тримати актуальними залишки та наявність на сайті, але не завжди це вдається робити оперативно, тому такі ситуації трапляються, хоч і не дуже часто. Ще раз перепрошую за незручності.
s.shushakov не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Ящик для iнструменту NEO Tools 84-102, Замовлення №67544

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Прислали разбитый инструментальный ящик. И обратно принимать отказываются
Відповідь представника «SM-TooLS»
Добрий вечір, Станіслав. Питання до Вас, чому ви на Новій Пошті не перевірили цілістність вантажу? Особливо що це пластикова валіза для інструменту. Але зараз Ви кажете що ми надіслали браковану валізу. Чому тоді Новій Пошті претензій не висказуєте? Навіть якщо товар повністю сплачений, то Ви повинні були при отриманні перевірити вантаж, якщо зауважень не було, значить що вантаж був цілий і без браку. Стосовно фіскального чеку, Ви сплачували за товар через платіжку систему Liqpay і у Вас вже є електроний чек від цієї платіжної системи. Ми в свою чергу можемо надати Вам видаткову накладну, як в електроному вигляді так і в паперовому. Постачальник перед відправкою валізу перевіряв, вона була ціла і відмовляється від повернення, скоріш за все що при транспортуванні вона була пошкоджена. Ви пропонуєте нам вислати Вам ще одну валізу, а зламану забрати собі? Так би було правильно якби це були ми винні в тому що вона розбита, а нашої вини в цьому немає 100%
Winner717 не рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Хотів купити: Свердлильний верстат JET JWDP-12, Свердлильний верстат JET JWDP-12

Зробив замовлення на сайті, а виявилось, що верстата немає в наявноств і не відомо коли буде. Просто змарнував час. Не рекомендую.
Константин не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Хотів купити: 1 x Смеситель для ванной Rozzy Jenori Lotus RBZZ002-9B [RBZZ002-9B] = 969грн, Замовлення №63565

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

товара нема в наявності, ніхто не передзвонив
Відповідь представника «SM-TooLS»
Доброго дня Костянтин. Не розумію звідки у Вас стільки негативу до магазину. По перше, Ви зробили замовлення 19 жовтня о 22:49, це не робочий час. По друге, Ви вказали в коментарі номер телефону Вайбер. В 8:08 20 жовтня Ви пишите нам в телеграм доброго ранку, Вам ніхто не відповів, бо у нас графік роботи вказаний на сайті і він з 10 до 18 години. В 12:10 Ви пишите що зробили у нас замовлення, на що Вам через 10 хвилин відповіли, що товару немає в наявності. На що ви відповіли "а можна було про це повідомити раніше? самостійно, щоб я не чекав вас?" Замовлення оброблюються залежно від черги, у нас на сайті вказано, що у зв'язку із вимкненням електроенергії ми просимо робити замовлення на сайті та чекати дзвінка менеджера. Якщо Вам дуже терміново потрібен товар, чому Ви самостійно не зателефонували нам о 10 годині? Або чому не вказали коментар на номер вайбера, що Вам терміново потрібен товар? Стосовно відповідності ціни, то ціна у нас відповідає тій яка вказана на сайті. Стосовно умов оплати то вони майже в усіх інтернет магазинів зараз однакові, адже в країні введений військовий стан та йде війна.
Ви не обробили замовлення поки я до вас не звернувся о 12 в телеграм, ви могли самостійно передзвонити раніше. Що до цього робили ваші менеджери не ясно. Товару по ціні вказаній на сайті нема в наявності. Не виправдовуйтесь уявними причинами відсутності електроенергії
21 жовтня 2022 Відповісти
Представник магазину «SM-TooLS»
Я Вам вже відповідав, що замовлення оброблюються по черзі. Ви вважаєте що ми могли раніше зв'язатись із Вами, але чому не подзвонили до нас о 10 годині ранку, чи не вказали в коментарі що Вам терміново товар потрібен. Доречі я вже вдруге це питання ставлю, а у відповідь тільки і бачу що магазин поганий і менеджера не зрозуміло що робили.
24 жовтня 2022 Відповісти
Andrew Byzhynar не рекомендує цей магазин
29 березня 2021

Хотів купити: Ryobi RPW36120HI, Замовлення №50641

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Заказал через корзину. На следующий день перезвонила девушка Ярослава. Начал задавать уточняющие вопросы насчёт доставки, гарантии. Попросил точно узнать комплектацию, так как тут она по описанию урезанная. Мне пообещали перезвонить. В итоге так никто и не перезвонил, а в статусе заказа написали "Отказ клиента". Похоже хотят молча втулить и все. А когда начинаешь задавать вопросы - просто закрывают заказ. Не рекомендую магазин.
Відповідь представника «SM-TooLS»
Добрый день, благодаря вашему отзыву внесли изменения в работу с запросами. С менеджерами проведен тренинг по мойкам высокого давления. Спасибо за обратную связь. С уважением, команда См-тулс.
Полностью с вами согласен.
6 квітня 2023 Відповісти
Павло Шапошніков рекомендує цей магазин
7 березня 2021

Купив: Душевая система Grohe New Tempesta 200 27389002 + смеситель термостатный для ванны Grohe Grohtherm 8, Замовлення №49179

sergant_ss рекомендує цей магазин
21 листопада 2020

Купив: Смеситель для ванны GROHE Euroeco 32743000, Замовлення №60788

Магазин хороший, консультация грамотная, общение приятное. Заказывал смеситель для ванны GROHE Euroeco 32743000, сделали скидку или предложили подарок. Доставка бесплатная. Деньги перевел всю сумму сразу, отправили сразу, смеситель отличного качества, все как заявлено. Покупкой доволен, магазин рекомендую!
Игорь Порхун не рекомендує цей магазин
16 листопада 2020

Хотів купити: Фрезер Festool ОF 1400 EBQ-PLUS 574243 [574243], Замовлення №46987

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Дуже плохо працюють! Товар на сайті не відповідає дійсності! З-за них я поміняв валюту, а вони мене не попередили, що цього товару вже немає. Втратив кошти на обміні валюти... Більше користуватися їх послугами не буду і не рекомендую іншим...
Oksana Jov рекомендує цей магазин
15 жовтня 2020

Купив: Стемянка алюмінієва 913 3 сход.

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Оперативно, якісно, чесно. Дякую.