Yaroslav рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Зарядна станція AC200MAX (PB930906), Замовлення №2025

Надіслали замовлення в день замовлення. Забрав посилку з Нової Пошти, все у заводському впакуванні, все працює, дуже задоволений накопичувачем.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, приємного користування, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.
Ганна Вікторівна рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Ноутбук MSI GE75 Raider 10SFS (GE7510SFS-250US)

Дякую, швидко, якісно.
Roman - Gas рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Ультрабук Lenovo Yoga 9 14ITL5 (82BG0008US)

У магазині обслужили чудово. Розпакували, увімкнули, перевірили ноутбук. Ціна актуальна.
Олена рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Y740-17 (81UJ004TUS)

Магазин справляє дуже гарне враження, сам товар нарікань не має, в доброму стані.
Максим Баренко рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Ноутбук MSI GL75 Leopard 10SDR (GL7510SDR-011US)

Доставка, ціна - все як було заявлено, тому рекомендую.
Hryhoriy Klyeyin рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 TUF506IU (TUF506IU-MS76)

Замовлення обробляється швидко, термінів доставки дотримуються, перевірив ноутбук та сплатив.
Дмитро Миколайович рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Y545-15 (81Q60002US)

Замовлення забрав у день замовлення, все влаштувало, дякую!
Ілля Вигорський рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Ноутбук MSI Prestige 15 A10SC (A10SC-018CA)

Дуже оперативно та професійно, Дякую!
Dmitro рекомендує цей магазин
18 червня 2022

Купив: Ультрабук Lenovo Yoga 9 14ITL5 (82BG0001US)

Ноутбук забрав швидко. Покупкою задоволений.
Semen UA рекомендує цей магазин
13 червня 2022

Купив: Ультрабук Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 (20U9001PUS)

Товар забрав швидко. Покупкою задоволений