Дима Гаврилюк не рекомендує цей магазин
17 січня 2018

Хотів купити: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496452629)

Сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Max Cortique не рекомендує цей магазин
19 грудня 2017

Хотів купити: Nintendo Switch Neon Red + Игра Mario Odyssey, Замовлення №78941

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Сделал заказ ночью, с утра позвонил менеджер и сказал, что цена выросла. Предложение сделать скидку (в корзине было товаров больше чем на 10000грн) проигнорировалось. Прошли сутки - на сайте старая цена. Не ведитесь на низкую цену - по ней вы купить все равно не сможете.
Плюс тебе ,реально ни наличия не правдивая цена ...
17 січня 2018 Відповісти
27 жовтня 2017

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB (9773412)

22 жовтня 2017

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch Neon Blue-Red + The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Замовлення №78702

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Заказ быстро обработали и отправили в тот же день. Цены на выбранный товар были ниже, чем в остальных магазинах.
morison рекомендує цей магазин
21 жовтня 2017

Купив: Playstation 4

Отличный, надёжный магазин, всем рекомендую!
nkotlyar рекомендує цей магазин
4 жовтня 2017

Купив: Портативна ігрова приставка Microsoft Xbox One + Kinect, Замовлення №78646

Все хорошо
29 вересня 2017

Купив: Ratchet and Clank (русская версия) (PS4), Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 1TB + GTA V, Замовлення №78630

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

18 серпня 2017

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 500GB, Замовлення №78464

Магазин чудовий. Вибір великий. Приставка надійшла на другий день після замовлення. Ціна - якість відповідає. Плануємо зробити ще кілька замовлень. Рекомендуємо!!!!
11 серпня 2017

Купив: Apple iPhone 6S 16Gb Space Gray, Замовлення №78381

Отличный магазин, доступные цены, все быстро и качественно. Я и дальше буду покупать в этом магазине .(Доставили за 2 дня) Вносил маленькую предоплату (которая вошла в стоимость при пролучении товара), все порадовало 10/10
Victor Savchyn рекомендує цей магазин
10 серпня 2017

Купив: Sony PlayStation 4 Pro + DualShock 4, Замовлення №78411

Приставка на момент замовлення була в наявності, вийшли на зв'язок і відправили в той самий день коли зробив замовлення. В принципі всім задоволений. Можу рекомендувати магазин