Таня Щербина не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Витяжка купольна Ventolux LIDO 60 X (650) PB, Замовлення №2908

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Купувала в магазині електро плиту вбудовану, через місяць поломалася, чекаю три неділі щоб її полагодили, і так ніяких результаті, не рекомендую ні товар цюго виробника ні магазин
Вова Склярук рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Єл. склокер. повернення VENTOLUX HV 64 TC, Замовлення №54287

Відповідь представника «Ventolux»
Володимир, дякуємо за відгук!
Ольга Железнова рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Ventolux HV 64 TC, Замовлення №123486

Рекомендую!! Все працює ,задоволенна
Відповідь представника «Ventolux»
Ольга, дякуємо за відгук!
Oleg Gavrilyuk рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Витяжка купольна Ventolux PUNTO 52 WG (950) PB, Замовлення №223327591

Прийшла витяжка вчасно і якісне обслуговування. Користуюсь витяжкою вже 3 тижні і нарікань немає, чудова витяжка за свої гроші. Рекомендую!
Олег, дякуємо за відгук!
RomanDM не рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Хотів купити: Ventolux MW 20 H3 (WH)

На Hotline вказано, що товар є в наявності, а коли переходжу на сайт продавця, то "ТОВАР НЕ НАЙДЕН!". Навіщо ж так? При чому перекидає на російську версію сайту, хоча є й українська, і за законом саме українська має відкриватися усталено. Тим паче, коли я переходжу з українського інтерфейсу Hotline.
Шановна командо Вентолюкс, Відповідаю на ваші запитання. Ні, я не звертався до менеджера. В онлайн-магазинах люди бачать характеристики, бачать ціну, і без зайвих видзвонювань до менеджерів можуть порівняти, визначитися й зробити замовлення. В цьому й полягає основна перевага онлайн-шопінгу. В цьому і є основна бізнес-ідея та фішка ресурсу Hotline. А коли у вас на Hotline товар значиться як доступний в наявності, а при спробі його замовити сайт пише \"ТОВАР НЕ НАЙДЕН!\" — то це виглядає як намагання обдурити систему й заманити користувачів до себе на сайт під соусом дешевої ціни на товар, якого насправді у вас немає. А якщо і є, то треба це, виявляється, з\'ясовувати у якихось менеджерів. А чому я маю з\'ясовувати, коли мені чорним по білому на сайті великими літерами написано, що товару немає? Більше того, у вас на сайті ВСІ настільні мікрохвильовки позначені як такі, яких немає в наявності, в усіх статус \"Очікуємо\". То якщо вони у вас насправді є, то це люди повинні не через менеджера взнавати, а бачити інформацію на сайті. Саме так працює онлайн-комерція. Якщо ж ви не спроможні налаштувати сайт так, щоб він показував актуальну інформацію, значить вам ще рано в інтернетах продавати. Продавайте офлайн, там де все треба взнавати через менеджерів. Проти вас нічого не маю, але свій негативний відгук написав саме через такий ваш неправильний підхід до роботи. Хай щастить, і бажаю вам покращеної роботи сайту в Новому Році!
29 грудня 2021 Відповісти
Представник магазину «Ventolux»
Шановний Роман, на жаль, справді стався технічний збій, тому на сайті підтягнулися товари, яких давно немає. Нам дуже шкода, що ви подумали, що ми таким чином залучаємо клієнтів. Однак ми вдячні, що ви вказали на проблему, щоб ми змогли її усунути. Сподіваємося, що у вас ще буде можливість і бажання дійсно оцінити наш сервіс, який включає не тільки відображення товарів на сайті, а також роботу менеджерів, логістів, сервісне обслуговування та інше.
5 січня 2022 Відповісти
RomanDM відповів на коментар Ольга Бурда
Охоче вірю. Однак не розумію, чому й навіщо ви витерли свій перший коментар, в якому запитували, чи я зв'язувався з менеджером і чи намагався я якось іншим чином дізнатися про товар перед тим, як писати відгук (це виглядало досить дивно). Без того вашого коментаря незрозуміло, на які питання я далі відповідав. Та менше з тим, сподіваюся, ви таки дійсно візьмете до уваги зауваження й виправите роботу онлайн-магазину. З найкращими побажаннями!
16 січня 2022 Відповісти
bogdan не рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Хотів купити: Мікрохвильовка Ventolux MW 20 H0 (WH)

Виставляє те чого немає на сайті!
Відповідь представника «Ventolux»
Доброгоо дня, Богдан. Що Ви хотіли вистовити своїм відгуком? С повагою. Команда Вентолюкс.
Представник магазину «Ventolux»
Доброго дня, Богдане. На жаль, стався збій, тому на сайті підтягнулися товари, яких давно немає. Нам дуже шкода, що ви зіткнулися із такою ситуацією. Ми дякуємо, що ви вказали нам на проблему. І дуже сподіваємось, що у вас ще буде можливість та бажання скористатися нашим сервісом.
5 січня 2022 Відповісти
gallina рекомендує цей магазин
30 жовтня 2021

Купив: Духовка настільна Ventolux Sabina

Придбали електричну піч Ventolux Sabina. У звязку з заводським браком довелось піч відправляти на заміну. Цей процес був надзвичайно спокійним і без жодних проблем. Дуже задоволена якістю обслуговування компаніі Ventolux: ввічливі менеджери, чудовий зворотній зв‘язок, компанія дійсно цінує своіх клієнтів і відповідає за якість техніки. Завдяки такому відношенню до покупців наступну свою покупку - витяжку теж замовлятиму у Ventolux. Піч Sabina випробували - чудова! Дякую Ventolux!
Відповідь представника «Ventolux»
Доброго дня, Галина. Дякуємо за Ваш доброзичливий відгук. Звертайтеся, будь ласка. Порекомендуйте Вашим друзям. Отримаєте додаткові бонуси. З повагою. Команда Вентолюкс
Yuriy Diesel рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Купив: Духова шафа Ventolux ROMA

Придбав духову шафу Ventolux ROMA .Товаром задоволений,гарна якість,дизайн,управління.Дуже ввічливий менеджер,швидко оформлене замовлення.Магазин рекомендую !
Відповідь представника «Ventolux»
Добрый день, Юрий. Спасибо, что обратились в наш магазин. При следующих покупках предоставляется дополнительная скидка. Посоветуйте друзьям. С уважением. Команда Вентолюкс.
Yaroslav Mondzelevsky рекомендує цей магазин
27 травня 2021

Купив: Духовка настільна Ventolux NIKA 45 (WH) 2G, Замовлення №9089

Печку получил 14 мая, жена уже протестировала. Печет хорошо и самое главное занимает мало места. Доставили Новой Почтой быстро и бесплатно. Спасибо.
Відповідь представника «Ventolux»
Добрый день, Ярослав. Спасибо, что обратились в наш магазин. Посоветуйте друзьям и обращайтесь в следующий раз. Будут дополнительные бонусы. С уважением. Команда Вентолюкс.
Aleksey Orehov рекомендує цей магазин
25 травня 2021

Хотів купити: Кухонная мойка

Сподобалося: асортимент

Долго выбирал,выбрал и купил каменную мойку вентолюкс silvia.понравилась.прошло 5 месяцев и по непонятным причинам появилась трещина.обратился в сервисный центр.сотрудники вежливые и приветливые ,долго и внимательно изучали повреждение и приняли решение о замене мойки на новую. Остался очень даволен работой сервисного центра,за что им огромное СПАСИБО.
Відповідь представника «Ventolux»
Добрый день. Спасибо, что обратились в наш магазин. Выбирайте ещё товар, порекомендуйте друзьям. Сделаем хорошие предложения. С уважением. Команда Вентолюкс.