10 березня 2018

Купив: Тепла підлога. Нагрівальний мат Millimat/150 150W, Тепла підлога. Нагрівальний мат Millimat/150 225W, Тепла підлога. Нагрівальний мат Millimat/150 450W, Тепла підлога. Нагрівальний мат Millimat/150 525W, Тепла підлога. Нагрівальний мат Millimat/150 1050W

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Магазин с хорошим ассортиментом отопительной техники. Покупкой доволен.
Валентин Сорока рекомендує цей магазин
19 січня 2018

Купив: Тепла підлога. Терморегулятор OCD5-1999

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Замовляв терморегулятор OJ Electronics OCD5-1999 з доставкою через нову пошту. Оплачував в день замовлення отримував через 2 дні у відділенні нової пошти. Якістю обслуговування задоволений. Дякую.
Спасибо за заказ.
19 грудня 2017

Купив: In-Term E-51, Тепла підлога. Нагрівальний мат Millimat/150 300W

Сподобалося: асортимент

Придбав на сайті Electrolife.com.ua теплу підлогу + терморегулятор. Обслуговуванням задоволений, ціна та наявність відповідали указаним на сайті. Доставили вчасно.
Відповідь представника «Electrolife.com.ua»
Спасибо за покупку у нас и позитивный отзыв.
18 грудня 2017

Купив: Тепла підлога. Нагрівальний мат Millimat/150 300W

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Спасибо за покупку.
4 грудня 2017

Купив: Тепла підлога. Нагрівальний мат EFHFM130.3

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Купівля теплої підлоги Ensto EFHFM130.3 в магазині Electrolife пройшла відмінно. Якість обслуговування на достатньому рівні, і доставка швидка. Дякуємо.
18 вересня 2017

Купив: Nexans MILLIMPT 150/4.0, Nexans MILLIMPT CDFR 003

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Меняем пол, делали покупку нагревного матраца и терморегулятора на Електролюксе за советом моего сотрудника. Демократичные цены и доставка на следующий день. Действительно хорошый магазин, будем обращатся еще и друзьям рекомендовать!)))
Спасибо.
10 вересня 2017

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Steatite Cube VM 30 S3C

Покупал в этом магазине бойлер Атлантик, по телефону проконсультировали, сделали небольшую скидку от цены на сайте и доставили заказ на следующий день в оговоренное время, буду позже заказывать еще котел газовый в этом магазине.
Юлия рекомендує цей магазин
9 серпня 2017

Купив: In-Term E-51, Тепла підлога. Нагрівальний кабель TXLP/1 1400/17

Очень быстро перезвонили, помогли подобрать терморегулятор, так как желаемого не было в ассортименте, предоставили приятную скидку. Доставку сделали на следующий день вовремя (так мне было удобнее). Все документы, гарантийные талоны и чеки передали, товар был новый, без изъянов. Рекомендую магазин, так как сочетание хороших цен, компетентных вежливых менеджеров и быстрого сервиса практически не встречается сейчас, да и сам сайт приятный для глаз и удобный по подбору товаров.
New Fox рекомендує цей магазин
23 червня 2017

Купив: Profi Therm 150-3,5, Profitherm EX-PRO

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Заказ робив по телефону. Товар доставили вчора, навіть раніше ніж обіцяли. Все Ок. Монтаж ще не проводив, сподіваюсь що все також буде добре.
Відповідь представника «Electrolife.com.ua»
Cпасибо за заказ и отзыв.
shaman___ua рекомендує цей магазин
28 квітня 2017

Купив: Nexans Millimat/150 300W

Купив в магазині теплу підлогу Nexans. Товар привезли через 2.5 години після замовлення. У мене таке вперше. Дякую та Рекомендую!
Відповідь представника «Electrolife.com.ua»
И Вам спасибо за заказ и хороший отзыв, стараемся работать быстро и качественно.