Мэри &Ко не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Хотів купити: Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB Phantom Silver (SM-G998BZSGSEK), Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB Phantom Silver (SM-G998BZSGSEK)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Хотіла придбати тел. і забрати в пункті видачі (живу поруч, від заявленої адреси в контактах магазину), але по тел. сказали, що це не можливо - доставка лише НП. При оформленні перезамовлення, якщо перейти до оплати і вибрати розрахунок картою, стягується додаткова комісія до 200 грн. Покупка не вдалась нажаль
Відповідь представника «JetPad»
Добрий день, приносимо вибачення за незручності. Для перевірки напишіть будь ласка Ваше ПІБ та номер замовлення. Вказана адреса офісу та СЦ не є точкою видачі. Передача товару, який сплачений через безпечну угоду або оплату онлайн, за умовами, має відбуватись через Нову Пошту. Платіжна система може стягувати 1% комісії. Без комісій можна сплатити за товар на розрахунковий рахунок компанії. Якщо Вам потрібна наша допомога, або у Вас залишились запитання, будь ласка, звяжіться з нами. +380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс +380 (73) 484-57-06 Менеджер
Абальмаз Игорь рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 6/128GB Black, Замовлення №282717528

Зробили замовлення, пізніше менеджер зателефонувала та сказала, що товар є у наявності та буде відправленний зранку наступного дня. Так і зробили. Обслуговування приємне, товар новий, в належному стані, все працює, дуже задоволені.
Дашкевич Ваня рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 5a 5G 6/128GB Mostly Black, Замовлення №282370614

Магазин хороший. Ціна відповідала тій, що була вказана на хотлайні, товар був у наявності, відправили одразу. Я рекомендую магазин!
Ярук Мария рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/64GB Sky Blue, Замовлення №279215492

Гарне, швидке та професійне обслуговування. Товар надійшов за день, ціна актуальна! Тут було видно бажання менеджера допомогти) Дякую!!
Семенец Вадим рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 5 8/128GB Just Black, Замовлення №278193549

Дуже гарний магазин. Швидко зв'язались, ціна є актуальною, оперативно відправили. Я всім задоволений!
Олександр Дюговський не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: телефон, Смартфон Samsung Galaxy Note 10+ SM-N975F 12/256GB Black (SM-N975FZKD), Замовлення №не надіслано

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Від замовлення до відправки минуло понад 97 годин. При отриманні перевірив за кодом IMEI - на сайті виробника вказано, що товар не для продажу в Україні, а отже в його ремонті буде відмовлено у сервісних центрах Samsung. Не надано гарантійний талан. В якості "гарантійних документів" надано папірець, який не має ознак документу - реквізитів і підпису продавця, який його видав. Не надано документ про оплату - то ж не відомо кому пред'являти претензії в подальшому.
Головченко Марк рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №275955059

Не перший рік вже купляю в цьому магазині, оскільки ціни найприємніші! Захотів собі оновити свій старенький телефон на новий! Обслуговуванням як завжди задоволений! Дуже дякую!
Юрий Свечко рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10A 4/64GB Graphite Gray, Замовлення №275569083

Змінював свій старий андроїд на новий, консультанти запропонували Xiaomi Redmi 10A і я не шкодую про свій вибір телефону і магазину в якому купував. Дякую!
Nadezhda Vashchenko рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон LG V50 ThinQ 5G 6/128GB Single Sim Black, Замовлення №275162368

Можу сказати лише добрі слова на адресу магазину. Виконують роботу чітко та швидко. Дякую!
Костя Минов рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB Black, Замовлення №273411628

Все доставлено вчасно. Без зауважень. Робота консультанта на відмінно. Телефон класний, дуже задовлений!