Ігор Бутник рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Кухонний комбайн Bosch MUM4405, Замовлення №7787

Все добре, дякую! Швидко купив, швидко отримав і вже користуюсь.
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Дякуємо Вам за час, який Ви виділили для відгуку. Упевнені, у разі необхідності Ви неодмінно завітаєте у наш інтернет-магазин. Заходьте. Завжди раді бачити Вас на сторінках "NEO24".
P.S. Тут написано "не сподобалося: фіскальний чек" Але я такого не писав, я просто відповів на запитання анкети, чи був виданий фіскальний чек. Ні, він не був виданий, АЛЕ він і не повинен був видаватись, оскільки я сплачував безготівкою на підприємницький рахунок ФОП, це не є рохрахунковою операцію згідно ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій..." і НЕ ПОТРЕБУЄ видачі продавцем фіскального чеку.
19 січня 2024 Відповісти
Ирина М не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Хотів купити: Фритюрниця Tefal FW501815, Мультипіч (аерофритюрниця) Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815)

при замовленні товару немає в наявності. наступного дня на сайті все ще " є в наявності"
Andriyl-77 не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Духовка електрична BPSA6747A08WG

Затягують замовлення , а в кінцевому результаті не можуть виконати (((
ОксанаСан рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: Кавомолка електрична KG 79, Замовлення №6053

Вчора замовила кавомолку Delonghi KG 79.Дуже швидко передзвонили,відправили без передплати в той самий день.Сьогодні вже смакую свежемелену каву.Дякую,рекомендую.
Галина Снигур рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Машинка для стрижки QC5115/15, Замовлення №5792

Продавець- передзвонив через 5 хв, після оформлення, підтвердив замовлення і наступного дня відправив, буду рекомендувати....
Tetiana C рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Пароочисник SC 3 EasyFix (1.513-124.0), Замовлення №Замовлення №5860

Приємно вражена роботою колективу "NEO - 24". Доступна ціна і зручний спосіб замовлення. Товар доставлений у визначений термін, без пошкоджень. Дякую працівникам магазину за хороше і професійне обслуговування, що в наш час зустрічається дуже рідко. Рекомендую цей магазин!!!
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо Вам за час, який Ви виділили для відгуку. Упевнені, у разі необхідності Ви неодмінно завітаєте у наш інтернет-магазин. Заходьте. Завжди раді бачити Вас на сторінках "NEO24".
Владимир Игнатьев не рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Delonghi CGH 1020D, Замовлення №5778

Магазин бере товар з отбраковки.Інакше як таке може бути.Добре шо працює.Магазин більше не можу рекомендувати.
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Завдяки ньому ми працюємо над своїми помилками і стаємо кращими. Стосовно вашої ситуації. Всі товари які ми продаємо є новими та в заводському упакуванні. Оскільки Ви у нас вже не перший раз купували товари, то Вам відомо, що ми свої зобов'язання виконуємо, та продаємо якісний та оригінальний товар. Насправді вийшла дуже дивна ситуація з грилем, оскільки він був в заводському упакуванні, та заводські пломби не були порушені. Ми припускаємо що це могло статись на заводі виробника, чого зазвичай ніколи не буває. Це один з дуже небагатьох випадків, котрі могли би трапитися. Ми не перевіряємо товар перед відправкою, якщо на ньому немає зовнішніх пошкоджень і не порушені заводські пломби. Якщо б у вашій ситуації мав місце гарантійний випадок, ми б неодмінно звернулись до постачальника, щоб він здійснив гарантійне обслуговування даного товару. Надіємось що таких ситуацій більше не буде в майбутньому, завжди раді будемо бачити Вас на сайті нашого магазину.
Максим Глущенко рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Духова шафа, Духовка електрична AKZ9 6240 NB, Замовлення №5637

Дуже сподобалась. Гарний дизайн та швидка доставка, приємна ціна.
Людмила Мурланова рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Занурюваний блендер MS6CM4150, Замовлення №5727

Дякую за роботу! Рекомендую продавця та придбаний товар.
КОСТЯ КОТ рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Кавомолка електрична TSM6A011W, Замовлення №5452

Дякую за швидке опрацювання замовлення. Найкраща ціна за якісний товар .