Макаренко Света рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Прогулянкова коляска KinderKraft Apino Raven Black (KSAPIN00BLK0000), Замовлення №2768617702

Приємне спілкування, швидка відправка, якість товарів дуже хороша і ціни супер.
Палий Ярослава рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Xtorm Power Station XP300U 300W 281Wh, Замовлення №2768617399

Рекомендую, товар прийшов як і домовлялись без затримок, з непошкодженою упаковкою. Все супер, працює. Ціна найкраща!
Ярина Валя рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus, Замовлення №2768617143

Все дуже швидко, ціна менша ніж, в інших магазинах. Товар якісний, був в наявності, тому надіслали в день замовлення. Дякую! Все подобається))
Sergey Evgenevich рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №2768617058

Роботою магазину повністю задоволений! Товар якісний, саме це я і замовляв! Рекомендую цей магазин!
Алекса Танова рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Телевізор Philips 43PUS8057/12, Замовлення №2768616912

Замовляли телевізор. Телевізор доставили цілим та в терміни. Рекомендуємо продавця!
Надив Тимур рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Xtorm XP500 500W 614Wh, Замовлення №2768616144

Повністю довіряю цьому магазину. Якість товарів та обслуговування радує. Дякую!
Alina Pisarenko рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Siemens ET645FFN1E, Замовлення №2768614817

Дуже крутий магазин, як і ціни! Дякую за оперативне виконання мого замовлення) Швидко, професійно, гарно! Сподобались мені дуже)
БезсмольныйЮра рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Ноутбук MSI Sword 15 A11UE (15A11UE-214PLE), Замовлення №276861196

Чудовий магазин. Поспілкувався з менеджером, отримав відповіді на всі запитання. Створив замовлення, вніс передплату, відправили швидко. Запаковано гарно, чек був. Дуже задоволений сервісом.
Цапко Эдуард рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Монітор ASUS ProArt Display PA248CRV (90LM05K0-B01K70), Замовлення №276861047

Все відбулося швидко. Доставили в інше місто на наступний день. Ціна адекватна на сьогодні, працює без нарікань. Покупкою задоволений.
Ясинский Вася рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung BRB26602EWW, Замовлення №276860564

Щира дяка продавцю! Це приклад для інших магазинів, тут все просто, швидко і без зайвих слів: зателефонував, замовив, кур'єр з пошти привіз додому і всі задоволені. РЕКОМЕНДУЮ МАГАЗИН!