Voloshka не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Шовковиці, Замовлення №169434143082

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Перше замовлення в цьому магазині і з 3 саджанців 2 засохли, третій поки ще тримається, хоч і не розпукскається. видно, що неякісні саджанці. Гарантія 180 днів, про яку йде мова на сайті - фікція, відповіли, що треба протягом 14 днів звертатись)) Постараюсь всіх проінформувати про цей магазин.
Відповідь представника «Agro-Market»
Добрий День! Нам шкода що Ваші рослина не прийнялися. Проте ми працюємо на основі нашої гарантійної системи, пункти якої викладені на сайті в розділі гарантії та публічної оферти. Компанія несе відповідальність за: Якість саджанця при отриманні - 45 днів. Відповідність сорту - 180 днів. Але приживаність саджанців залежить від сукупності зовнішніх факторів, які ми не контролюємо (погодні умови, якість ґрунту, поливи, підживка, агротехніка, тощо…), тому гарантія на приживлюваність не розповсюджується.
Марта Літинська не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Хотів купити: Саджанці іпомеї, велика кількість насіння, горщик керамічний, горщики пластикові різних типів, піддо

Представник магазину «Agro-Market»
Добрий день! В замовленні були сезонні рослини, які будуть в квітні, також Вам пропонували надіслати окремо товари по наявності. Про всі нюанси замовлення Вас було попереджено оператором впродовж телефонної розмови. Якщо замовлення актуальне, пропонуємо поновити його та надіслали Вам все що в наявності в терміновому порядку.
2 квітня 2024 Відповісти
Не брешіть. Про наявність аж у квітні не було ні слова, спочатку було сказано, що через тиждень-два будуть, а в другий раз говорили, що крім горщиків все є. А щодо розбивки замовлення на два, то спочатку ціни на доставку зменшіть, а то насіння за такими цінами доставки золоте вийде. Не актуальне, я вже все замовила у нормальних магазинах, де чесно відповіли, які позиції не варто чекати, а не годували обіцянками місяць. У вас більше замовляти нічого не буду і акціями не заманите.
2 квітня 2024 Відповісти
Алина Цакелова не рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Кумкват Золотой Апельсин, Замовлення №161744033807

Відповідь представника «Agro-Market»
Добрий День! Нам шкода, що у Вас виникло негативне враження про наш магазин. Ми працюємо на основі Публічної оферти. Згідно з нею: Пункт. 12.3. Продавець не несе відповідальності за: 12.3.1. стан посадкового матеріалу після здійснення Покупцем його посадки (висадки) у разі недотримання характеристик і особливостей саджанців і сортів; 12.3.5. недоліки Товару, які виникли після його передачі Покупцю, внаслідок порушення останнім умов поводження або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили; Компанія зобов'язується давати консультації щодо зберігання та правильного догляду за рослинами своїм Клієнтам, а також одержувачам при необхідності на вимогу. Оформлюючи замовлення, клієнт автоматично підтверджує, що він ознайомлений з усіма умовами магазину та Публічною офертою.
Кукарямба Кука не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Не помню что конкретно, Замовлення №58385739205

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не вздумайте там ничего НИКОГДА покупать, они будут менять номера и звонить вам со всякими акциями на то что вам абсолютно не нужно. Я когда-то работал на предприятии и заказал у них что-то для предприятия, я уволился и кучу раз их попросил не звонить мне. Они соглашаются и через время опять звонят, я просил уже раза 4 и каждый раз по адекватному, мое терпение лопнуло. НЕ ВЗДУМАЙТЕ у них ничего покупать или купите и выкиньте сим-карту сразу
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Прикро, що викликаємо дискомфорт. Це точно не те, чого ми хочемо. Тому цю інформацію враховуємо та підкоригуємо наші автоматичні дзвінки. Ми завжди намагаємося максимально лояльно вирішувати питання щодо якості обслуговування. Це наше першочергове завдання. Дякуємо за чесний відгук.
lordfaust не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Хотів купити: Горщик з агроволокна P50 ТМ «GROW BAG» 5л, Диня , Добриво - підкислювач грунту , Дренаж керамзитовий 2л фракція 18-25мм, Капуста , Лохина (чорниця садова) 2 роки «Блюкроп» (Bluecrop) С2 висота 50-60см, Лохина світло-синя , Морква

6 днів це більше, ніж будь-хто отримував час, але в підсумку зіпсовані нерви і витрачений час. Мене вже нудить від їхніх байок про зайнятих операторів та купони, які не реально використати самому і треба чекати дзвінка. В неділю додумалися коли вимкнено. Потім в понеділок і передзвонюєш, а там ігнор. Ціни у 2 рази більше за решту . Жаль, що правду не опублікують у відгуках на своєму сайті щоб люди бачили, бо таких скарг багато у соцмережах.
Відповідь представника «Agro-Market»
Доброго дня. Дуже шкода, що у Вас виникло негативне враження про наш інтеренет магазин. У зв'язку з сезонною загруженістю з'єднання з оператором відбувається довше звичайного. Також для підтвердження замовлення у письмовому режимі, можна звернутись до онлайн чату, на офіційному сайті Агро-Маркет, де Вам допоможе наш менеджер.
Ви це скопіпастили з минулого року чи може ще давніше? Якщо пролистати відгуки тут і в інших місцях можна знайти аналогічні випадки і такий самий текст з брехливими поясненнями та обіцянками щось зробити. Роки йдуть, але нічого робити не треба адже схема робоча і завжди хтось новий клюне.
12 березня 2024 Відповісти
VT не рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Хотів купити: Садженець

Відповідь представника «Agro-Market»
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Ми працюємо на основі нашої гарантійної системи, пункти якої викладені на сайті в розділі гарантії та публічної оферти. Пункт: 5.9. Продавець здійснює повернення онлайн-передоплати грошових коштів виключно на поточний рахунок (IBAN) Покупця з якого було здійснено оплату Товару після заповнення Покупцем Заяви на повернення грошових коштів. З формою Заяви можна ознайомитися за нижчезазначеним посиланням: https://agro-market.net/ua/zayavka_na_vozvrat_sredstv/. 13.2. Розгляд претензій здійснюється Продавцем та/або AGROMARKET за наявності документального підтвердження факту купівлі Товару передбаченого цим Договором згідно чинного законодавства України. 13.5. За фактом повернення Товару Продавець повертає Покупцю сплачену за Товар грошову суму протягом 7 (семи) робочих днів з моменту отримання Товару Продавцем
Stasia не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Бамбук Lucky Tower, кала , Замовлення №170039084276

Замовила 3 товари. Було 8 дзвінків з магазину. Повідомлення про необхідність оплати, хоча оплата була зроблена одразу при замовлені. На сайті було написано, що кала в наявності… виявилося, що її немає. Бамбук прийшов з жовтим листям. Подзвонили, що прийшла кала і її пакують. На наступний день подзвонили і сказали, що кала є тільки іншого кольору.
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Ми враховуємо кожне зауваження та намагаємося бути об’єктивними у вирішенні проблеми. Дякуємо Вам за звернення. Бачимо, що наші менеджери зв'язалися з Вами.
Джавеліна Гулько не рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: хурма віргінська, Замовлення №170022479461

Відповідь представника «Agro-Market»
Ми працюємо чесно, на совість. Розуміємося з кожною проблемною ситуацією і завжди намагаємося знайти оптимальне рішення. Офіційний канал зв’язку відділу турботи про клієнтів - це info@agro-market.ua
Yanana рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Гортензія крупнолисна mix, Лімітована серія , Замовлення №169077289372

Замовила в Агро-маркеті дві крупнолисні гортензіі з лімітованої серії. Ціна на саджанці була дуже гарна ,оскільки це мікс та вже без квітів( 169077289372). Замовлення отримала швидко. Саджанці гарної якості,багато нових бруньок.На наступний рік буде квітнути.Серія лімітована тож очікую чогось гарного та надзвичайного. Усім задоволена.
Представник магазину «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Дякуємо за приємні слова, це дуже приємно. Ми намагаємося стати кращими. Ваша підтримка додає сил рухатися у правильному напрямку. До зустрічі на сторінках нашого сайту.
4 листопада 2023 Відповісти
Валентина Галанина не рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Растения , Замовлення №168175625838:167991890737

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек