Алекс X рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB Silver (SM-A346EZSE), Смартфон Samsung Galaxy A15 SM-A155F 8/256GB Blue, Замовлення №287249772

Магазин просто супер. Заказывал маме и своей жене телефоны. А до этого покупал себе Samsung A54 5G 8/256 Black. Менеджер позвонила, всё уточнила, отправили в срок. За это огромное спасибо. Рекомендую!!!
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за приємний відгук. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Maksim30 рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Samsung Galaxy A05s 4/64GB Black (SM-A057GZKU) , Замовлення №19672

Найкраща ціна, товар в наявності, магазин швидко реагував на повідомлення у Viber. Забрав замовлення через 10 хвилин після того як його оформив. Шукати офіс довго не прийшлось дуже детальна інструкція була в повідомленні від магазину. Телефон Samsung офіційний гарантія від виробника. Єдиний недолік при оплаті терміналом 2% комісії
10 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB Ice Blue, Замовлення №273613577

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Аркей не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Redmi note 12 8/256, Замовлення №22.11.2023

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня! Надайте будь ласка номер замовлення або фото чеку для вирішення питання, по ваших даних ми не знаходимо замовлень.
Elena Koval рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: One plus ace 8/256, Смартфон OnePlus Ace 2 12/256GB Black, Замовлення №Інтернет замовлення

Гарний магазин. Замовляла One Plus Ace. Дуже задоволена. Телефон прийшов через 1 день після замовлення, все швидко, доставка супер. Ціна в порівнянні з іншими магазинами теж хороша. Дякую Вам! Бажаю задоволених клієнтів, гарних продажів та мирного неба.
Дмитрий Шаповалов рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Навушники JBL TWS Vide 300 Pink, Замовлення №20450897429877

Магазин просто супер. Відвантаження товару відбулося вчасно. Після отримання товару, виявилось, що товар доволі низької якості (звучання навушників). Зв'язався з менеджером, в смс скинули адресу пункту видачі де я можу зробити повернення товару. Повернення відбулось без проблем. Після того менеджери у пункті видачи допомогли підібрати нові, більш якісні навушники. Величезна вдячність за розуміння та лояльність до своїх клієнтів.
Вадим Шевцов рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Samsung A35 5G 8/256GB Awesome Lilac, Замовлення №284943937

Якісна робота онлайн магазину та професійність його персоналу потребують найвищої оцінки. Все швидко та ефективно. Сам товар доставлено з надійним пакуванням та з усіма зазначеними умовами. Моя дяка!
Sh4ur_Leksmar рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Смартфон realme C53 8/256GB Champion Gold, Замовлення №284727079

Замовляв бюджетний телефон. Ціна тут виявилась найнижчою. Оформив пізно вночі, вранці (раніше вказаного робочого графіка) зателефонували і уточнили деталі. В той же день надіслали. Отримав, перевірив, гаджет новий, в комплекті все заявлене.
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
It's me, Dante! рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №284714410

Ввечері замовив планшет, вже ранком подзвонили обговорити замовлення. Дуже ввічлива дівчина, задавала чіткі та правильні питання. В цей день товар був відправлений, наступного дня товар вже прийшов. Пришло все те, що і замовляв, все на місці, в ідеальному стані. (Ні, це не реклама цього магазина, це просто моя оцінка).
Василь Чех рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G24 Power 8/256GB Ink Blue (PB1E0003), Замовлення №284054975

Покупкою задоволений. Все відбулося на вищому рівні. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!