Міша Бегека рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Чайник Tefal зі свистком 2.5 л (C7921024), Замовлення №#20-10598094

Часто замовляю саме в цьому магазині. Нарікань немає.
Ser Vir не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: КАБЕЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР HYPERNET 19, ПАТЧ-КОРД 0.5М, CAT 6 UTP, AWG 26/7, CU, LSZH, YELLOW DIGITUS (DK-1617-005/Y) , Замовлення №20-10538292

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за описане. Ваша ситуація із затримкою заміни товару є виключною. Розуміємо ваші емоції. Інформацію по вашому номеру перевірили - він не заблокований і не був заблокованим. Наш співробітник вже додзвонився до вас й узгодив всі питання. Шкода за тривалий час очікування й пов'язані незручності.
Сьогодні заблокували мій номер, щоб я не зміг до них додзвонитись, та вирішити свою проблему
Вчора Відповісти
В магазині багато позицій не відповідає дійсності
Вчора Відповісти
Поки тут не написав скаргу ніхто не міг мені перетелефонувати цілий місяць! У мене є записана розмова, де ваш спивробітник каже, що мій номер заблокований, та він подав заявку на розблокування, ви мені його заблокували десь о 13:40 після того як я вас набирав шість разів, я перевірив це за допомогою додаткових номерів! Ваши консультатнти бросали слухавку, бо вони нічого не знають та нічого не можуть допомогти, для чого вони взагалі там сидять незрозуміло, бо зробити замовлення я можу самостійно через сайт, а щось більш делатьного вони не можуть надати, тільки те що написано на сайти, навіть коли телефонуєш з описом товару, то вони питають код товару,бо їм складно шукати його на сайті чи у базі! Також є товар який продається тільки якщо на юр особу, як пакет болтів за 500 грн може бути обмежен тільки для юр осіб?! Може ви вже перестанете постійно брехати, та зробити нормальний сервіс!
Roman Zhelezniak рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: КЕЙС ДЛЯ АКУМУЛЯТОРІВ EXTRADIGITAL ДЛЯ АА АКУМУЛЯТОРІВ БІЛИЙ (BBE1838W), Замовлення №20-10596387

Дуже зручно замовляти та отримувати! І круто, що є кешбек у вигляді бонусів
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук про наше обслуговування. Раді отримати високу оцінку нашої програми лояльності.
Radist не рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Хотів купити: Триммер Sencor SNC 101 BL

При оформлении заказа 20-10596074 на триммер, я в комментариях убедительно просил, чтобы он был в заводской упаковке. Триммер для носа и ушей относится к предметам личной гигиены, а значит возврату и обмену не подлежит. Но увы... в очередной раз меня обманули ! Жаль только потраченных времени, нервов и стоимости проезда. Не рекомендую магазин Brain в Киеве по ул. Рейгана - 8.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за завдані незручності. Описана ситуація є виключною. У будь-якому разі для усунення непорозумінь просимо покупців оглядати замовлення при отриманні для прийняття остаточного рішення щодо покупки. Сподіваємося змінити надалі враження від обслуговування на позитивне. Шкода за витрачений вами час.
Андрей Б рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Зчитувач флеш-карт Transcend TS-RDF5K, Замовлення №20-10585181

Купляю в цьому магазині не вперше. Цього разу замовляв доставлення Укрпоштою. В коробці не було нічого крім товару, але гарантійний талон можна завантажити з сайту магазина.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.
Sergiy Rolling рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Велосипедний насос Good Bike Nefful (92517-IS) U0813066 , Замовлення №20-10578081

Як завжди, чудовий сервіс. Замовлення виконано бездоганно і вчасно
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.
greydok рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Мишка Defender Ghost GM-190L Black (52190), Замовлення № 20-10587402

Чудовий сервіс. Рекомендую
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили нашу роботу.
Andrey228 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН MOTOROLA E13 8/128GB COSMIC BLACK (PAXT0079RS), Замовлення №10575992

За такі гроші кращого смартфону на сьогодні не знайти. Справді. Я шукав )
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємося, покупка буде вас радувати.
Bohdan Khomitskiy не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Клавіатура Logitech MX Keys S Graphite UA (920-011593)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Сайт глючный. Накидал корзину, убил время. Заказ оформить невозможно. Удачных продаж.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Шкода, що виникли питання при оформленні замовлення. Будь ласка, напишіть нам листа на info@brain.com.ua з більш детальною інформацією по вашому випадку, щоб ми з'ясували всі обставини описаного. Зробити замовлення можна також, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонними номерами, або замовивши дзвінок. Намагаємося якнайшвидше вирішувати питання наших покупців.
Carrier рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Телевізор Vinga S32HD25B, Замовлення №10575594

Купував в цьому магазині, все підійшло, рекомендую, і обов'язково ще прийду
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Цінуємо довіру покупців і прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.