Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Хотів купити: Батарейка EnerGenie CR-2032 bat(3B) Lithium 2шт (EG-BA-CR2032-01)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Мінімальна сума замовлення товарів - 199 щоб купати товар який мені потрібен та ціна товару50грн.то магазин змушує купити ще на 150грн щоб оформити замовлення
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Доброго дня, Олекса! Нам дуже прикро, що сталась така ситуація! Для її вирішення, направте це звернення на нашу пошту info@foxtrot.com.ua, вказавши Ваші контактні дані, для зворотного зв'язку. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Інна82 не рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Радіатор KERMI Therm-X2 Profil-K FK0 22 500/1000 (FK0220510W02), Замовлення №15607083

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Полностью согласна подарок могли бы по умолчанию при заказе добавлять. Сделать это не тяжело.
20 березня 2024 Відповісти
Ольга рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Liberton LRU 85-91SH, Замовлення №15613104

Заказала холодильник в Харькове. Привезли на следующий день с подарком (чайник). Чтоб получить подарок надо на сайте оформлять через - Получить подарок, кнопка ниже от кнопки "Купить". Все быстро и вежливо. Оплатила курьеру через терминал при получении. Холодильником довольны, но на режиме 3 из 7 продукты в морозилке мягкие, лучше выбирать 5 из 7, тогда вся заморозка твердая. Работает тихо, дверка открывается плавно, запакован был добротно, не с витрины.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
aleks12 рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Швейна машинка SINGER Studio 12, Замовлення №10428502

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Олександр Савченко не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Хотів купити: Дриль Makita M0600

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Saylew рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Ліхтарик ручний Grunhelm GR-2833, Замовлення №№15603193

Купляв в Фокстрот Ліхтар GRUNHELM LED GR-2833 (121289), швидко прийшло через самовивіз у магазин.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
V.D. не рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Asus V222GAK-WA010M, Замовлення №9018903-1

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. Найближчим часом Вам нададуть зворотній зв'язок (зателефонують) З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Voloshka рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Graphite Black (BHR7165GL), Замовлення №15589392

Рекорд швидкості доставки по Київській обл. - в 10:01 замовив, в 15:47 в поштоматі) Дякую)
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за те, що можете рекомендувати наш магазин! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалось. Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Володимир Горда рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Beko WUE6626XBCW, Замовлення №15580634

Магазин класний, 5 років купую в ньому побутову та іншу техніку. Доставка завжди на висоті, швидко і якісно. Завжди рекомендую магазин друзям та знайомим.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Віталя Куценко не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12G, Замовлення №15573876

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Просимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності! Ваш відгук наразі зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Юлія Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Якщо таке саме вирішення як і оператори сказали, потрібно було на новій пошті дивитись а тепер це ваші проблеми
16 лютого 2024 Відповісти
двічи телефонували, ну це зайняло в них по 5 сикунд, не встиг з кишені дістати і після того ніхто зімною не звязувався для вирішення питання
17 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «ФОКСТРОТ» відповів на коментар Віталя Куценко
Добрий день, на жаль, наші фахівці не змогли до Вас додзвонитися, надішліть, будь ласка, фотографії відеокарти на нашу електронну пошту: info@foxtrot.com.ua, та в темі листа вкажіть номер запиту: 2856246. Дякуємо, очікуємо на листа.
18 лютого 2024 Відповісти