dvizhok не рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: Мультиварка Grunhelm MC-39LS

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Купив товар в березні 2021 року, все було чудово до моменту, коли мультиварка зломалася. Як вияснилося, в гарантійній книзі немає ніякої печатки з датою покупки, всі номери телефону на сайті не працюють. Яким чином звязатися із представниками даного магазину не зрозуміло. Не рекомендую.
Евгений Рожнёв не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 лютого 2021

Хотів купити: Електрочайник Delfa DKC-18D

ЛианaVal рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Купив: Телевизор Samsung UE43TU8510UXUA, Замовлення №466845

Відповідь представника «Aleco»
Екатерина Штатова не рекомендує цей магазин
9 січня 2021

Купив: Модель FC9174/01

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, сервісна підтримка

Не выдают официальных документов на купленный товар! При спорных вопросах просто игнорируют все обращения.
Відповідь представника «Aleco»
Здравствуйте Екатерина, меня зовут Марьяна я менеджер магазина Алеко, для решения данной проблемы просьба связаться с нами по телефону 0800750700
Maksim30 рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Мультиварка Moulinex CE501132, Замовлення №25920

Все прошло четко, заказ был выполнен в срок.
Відповідь представника «Aleco»
Добрый день, спасибо Вам за отзыв. Мы рады, что Вы остались довольны нашей работой.
Oleks567 рекомендує цей магазин
9 грудня 2020

Купив: Мультиварка MOULINEX MK812132

Замовляла Мультиварку MOULINEX MK812132 Товар відповідає опису .Менеджер Зв’язався оперативно . Рекомендую
Roman Sokolov рекомендує цей магазин
16 листопада 2020

Хороший магазин. Покупал мультиварку REDMOND RMC-M251. Цена была не завышена, оплатил кредитной картой - удобно! Заказ обработали быстро. Перезвонили, уточнили куда отправлять, номер отделения. По гарантии вопросов не было. Магазин ALECO рекомендую.
Відповідь представника «Aleco»
Vitaliy Tkachenko не рекомендує цей магазин
8 листопада 2020

Купив: Телевиор Панасоник TX-75EXR780

Сподобалося: видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

DeeZIL не рекомендує цей магазин
29 вересня 2020

Купив: Мышь Logitech g402 Hyperion Fury, Замовлення №193334

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Artem T рекомендує цей магазин
4 вересня 2020

Купив: Занурюваний блендер Bosch MSM66150, Замовлення №36039

Покупка прошла без проблем, доволен и магазином, и сервивом Hotline Checkout