TheScaletto рекомендує цей магазин

Купив: iPhone 15 128GB Blue, Замовлення №108489

Купував даний телефон в Білій Церкві. Мене консультував приємний хлопець Денис, вправно розповів про всі плюси даної моделі а також порекомендував доволі хороші послуги від їхнього магазину ( скільки прикольних бонусів я ще не бачив ніде ), допоміг обрати аксесуари, а також проконсультував на майбутні покупки у їхньому магазині. Товаром я задоволений як і цим магазином усі рекомендую 10/10
uliana sych рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (S928B/DS), Замовлення №108300

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Купляли в багатьох інтернет-магазинах Хмельницька, в цьому магазині радують, грамотні та ввічливі консультанти і досить швидка доставка Всі рази як замовляли, замовлення приходило на наступний день
Oleksii Airapetian рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Blue/Blush Gift Edition 2023 (460690-01), Замовлення №108465

Купляв дружині на подарунок, приємна ціна, оригінал що саме важливо бо купа підробок на ринку. Замовив і одразу в той самий день приїхав в магазин забрати, рекомендую
Merrok Ferumbras рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Dyson Corrale HS07 Special Gift Edition Blue/Blush (460763-01, Замовлення №107601

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовив товар в Андрія, сконтактувався в вайбері, після цього попросили передоплачу, домовилися на доставку на настуаний день. Як і обіцяли товар доставивили на настуаний день, домовлялися на 19-00 курєр так і прибув. Задоволений сервісісом і оперативністю замовлення. Також хотів би відмітити швидку консультацію у месенджерах таке враження що менеджер веде тебе протягом усього твого замовлення та реактивність відвисування. Якщо хтось сумнівається, то усім рекомендую.
Kristina Matsiichuk рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M3 2024 Silver (MXD23), Замовлення №108189

Придбала в цьому магазині ноутбук. Дуже задоволена сервісом , менеджер підібрав мені хороший новий Макбук , порадив те що підходило під мій бюджет і запит. Я задоволена новою покупкою. Все отримала вчасно .Рекомендую цей магазин.
OleZha Flame рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Dyson V12 Detect Slim Absolute (448884-01), Замовлення №Замовлення 108129

Продавці підібрали класний варіант, по ціні і якості саме те що потрібно і в них найдешевша ціна в Україні! Вже затестив, пилік топ. Магазин рекомендую.
Lybomur Biletsky рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №107797

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Швидко! Надійно! Безпечно! Це все можна сказати про trade-in. Дякую Олегу з пр.Свободи 41. За якісний сервіс. Новий iPhone працює дуже швидко, загалом задоволений, якщо бажаєте якісний сервіс,то тільки атмосферний центр Львова,пр.Свободи 41.
Ірина Віхоть рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №107475

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Доброго дня, хотіла поділитися з Вами приємним враженням, від купівлі в даному магазині. Придбала базову модель на мою думку ідеальну для роботи та навчання Air 2020 року. Сподобалася версія Open-Box, хороша економія коштів. Товар прийшов через 2 дні, як і домовлялися з менеджером та у такому стані як і скидували фотограї. Загалом все пройшло дуже гарно, гравіювання зробили за 30хв. Я задоволена.
Andriy Dubinyak рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Apple iPhone 11 128GB Black Slim Box (MHDH3), Замовлення №107261

Хочу залишити враження від купівлі ще одного смартфону в даній компанії. Підібрали граний стан, акумулятор сказали що замінений на оригиніл, по корпусу жодних моментів, загалом телефончик працює на ура, в 2024 році iPhone 11 таке враження, що ще може дати бій. Єдине, що в комплекті входить ще старенька одно-амперна зарядка, прийшлось докупити швидкісну, але менеджер Владислав якому я особисто хотів би подякувати, який знаходиться у м.Червоноград зробив хорошу знижку. Всім рекомендую !
Rikanika рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium, Замовлення №107614

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Купувала собі новий телефон у цьому магазині, в наявності не було, довелось очікувати , але на наступний день привезли на магазин Здавала на обмін свій , обміняли всього за декілька хвилин Швидко , якісно Магазин рекомендую