380667703066 рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Біологічно-активна добавка Solaray БАД Магній гліцинат, Magnesium Glycinate, , висока абсорбція, 350 мг, 240 вегетаріанських капсул, Замовлення №Замовлення № 3721625

Купую на Stylus вперше, чсе пройшло добре, магній отримала, ціна була краща, дякую.
Відповідь представника «STYLUS»
Дякуємо, що обираєте наш магазин! Будемо раді бачити Вас ще!
Сергей Невидник рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK004GUS), Замовлення №3722627

Товар прийшов раніше ніж мені сказали по телефону. Помогли з оглядом. Ціна приємна, нижча ніж у других магазинах. Рекомендую Stylus.
Відповідь представника «STYLUS»
Сергію, нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою! Дякуємо, що обираєте наш магазин!
Yuli1a рекомендує цей магазин

Купив: Вафельниця Breville DuraCeramic VST072, Замовлення №3720872

Моє замовлення 3720872 вафельниця Breville DuraCeramic VST072 пройшло успішно. Я отримала товар вчасно, в неушкодженому упакуванні. Доброзичливі консультанти Stylus допомогли перевірити справність товару в магазині. Всім задоволена, рекомендую!
Відповідь представника «STYLUS»
Юліє, дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
Aleksandr Tsyhankov не рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK004GUS), Замовлення №3722594

Відповідь представника «STYLUS»
Олександре, дякуємо за зворотній зв'язок! З Вами вже зв'язався менеджер магазину. Будемо очікувати на відправку товару до сервісного центру для подальшого вирішення питання.
DJATOM рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: EGZO , Замовлення №3715292

Замовлення №3715292. Сподобались якість товару і обслуговування. Відправили через 3 дні після замовлення, про це попередив менеджер, коли підтверджував замовлення.
Відповідь представника «STYLUS»
Дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупки завжди приносять лише позитивні емоції!
Євгенія Герасимчик рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Дитяча гірка, Замовлення №3693204

Чудовий сервіс, кваліфіковані і досвідчені фахівці! Працюють швидко і якісно! Успіхів і процвітання вам!
Відповідь представника «STYLUS»
Євгеніє, нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою та обслуговуванням! Дякуємо, що обираєте наш магазин!
Олександр Лахно рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Вірджинія Круз: Терапія ПТСР для військових. Як повернутися до нормальної життя, Замовлення №3721093

Швидко отримав своє замовлення. Всім задоволений
Відповідь представника «STYLUS»
Олександре, дякуємо, що обираєте наш магазин! Будемо раді бачити Вас ще!
Opanas рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Пилосос Edler ED-1409RB, Пилосос безмішковий Edler ED-1409RB, Замовлення №3669753

Моє замовлення 3669753 Пилосос Edler ED-1409RB ! Дуже радий покупці, приємна ціна на якісний товар. Дзвонив на гарячу лінію і отримав гарну консультацію. Гарний сервіс, менеджмент магазину дуже уважний. Радий, що обрав купити в STYLUS. Додатково ще купив гарантію на два роки на цей пилосос. Пилосос тягне пил якісно, сам по собі зроблений з якісного пластику та металу, гарний червоний колір, зручний в користуванні. Магазин з гарним сервісом - раджу скористатися їх послугами!
Відповідь представника «STYLUS»
Дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
23 квітня 2024 Відповісти
Isolar рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Повітряне охолодження Deepcool AK400 Black (R-AK400-BKNNMN-G-1), Замовлення №3699461

Покупали в этом магазине впервые, товар качественный, доставили вовремя, всё прошло без каких-либо нюансов. Рекомендую к сотрудничеству!
Відповідь представника «STYLUS»
Дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
k277921 рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Аксесуар для смартфона Gelius Book Cover Shell Case Red для Samsung A546 Galaxy A54 5G, Замовлення №3716789

Відповідь представника «STYLUS»
Дякуємо за відгук! Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині.