dyadik рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Електрогриль притискний ECG KG 2033 Duo Grill & Waffle, Замовлення №18296

Товар був у наявності та по заявленій ціні. Швидко відправили товар. Оперативно вирішили питання щодо товару.
Алексей Баранов не рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Хотів купити: Thermex Topflow 15000

наличие не актуально
Yrko1000 не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Хотів купити: Пылесос Bosh BCLS2BA3H

Татьяна Шевченко не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: соковижималка Kenwood JE850, Замовлення №20450804211721

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Pataposha A. не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Хотів купити: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX73

На хотлайне указано, что есть самовывоз в Киеве, а при оформлении заказа на сайте - самовывоз из Харькова
Представник магазину «TOPTV»
Самовивіз у Києві є, зателефонуйте оператору.
3 грудня 2023 Відповісти
Andrii Novosad не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum S10+

Як і очікувалося товару немає на сайті. Тому сама низька ціна - це примара. Хоча на сайті написано, що є в наявності.
Відповідь представника «TOPTV»
Саме через найкращу ціну такий товар швидко розпродаємо, чекаємо наступну партію.
Представник магазину «TOPTV»
3 грудня 2023 Відповісти
Pirfolt рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oral-B Pro2 2000 Cross Action Black Edition (D501.513.2BK), Замовлення №17145

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже приваблива ціна. Все сподобалось.
Дякуємо за відгук
Volodymyr M не рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор TCL 55P638

Пытался купить эту модель и другую, но на любой телевизор, который якобы есть в наличии, от цены на сайте при заказе накручивают 500 грн доставки Новой Почтой себе в Харьков с "другого склада", хотя выдает как магазин из Харькова и товар в наличии. Повелся на заманчиво низкую цену, попытался взять одну модель, потом другую - ничего у них нет за цену на сайте. Нечестная конкуренция. Потерянное время.
Відповідь представника «TOPTV»
Доброго дня. Ми відправляємо замовлення з різних складів Новою поштою у відділення покупця по всій Україні, а також видаємо замовлення у нашому магазині у місті Харків. Ціна, вказана на нашому сайті, TopTV.com.ua, є актуальною для доставки з нашого складу до відділення відправки Новоі пошти, вартість перевезення покупець сплачує окремо. Більша частина товарів доставляється у Харків нашим транспортом і за наш рахунок. Таким чином, ми мінімізуємо ціну товару для наших покупців. Доставка замовлення у точку видачі у Харків іншим перевізником (Нова пошта) є платною і попередньо узгоджується з покупцем. Фактично ми сплачуємо ту саму ціну доставки у точку видачі за Вас. Дякуємо за розуміння.
Sergey рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Електробритва чоловіча Braun Series 5 50-B1000s, Електробритва чоловіча Braun Series 5 50-B1000s, Замовлення №14979

Замовив, передзвонили через 30 хвилин, відправили в той же день, отримав, все супер
Людмила Мурланова рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Фен Remington AC5999, Замовлення №13860

Магазин та придбаний товар рекомендую! Дякую!