zdanovych рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: SSD PATRIOT P210 2TB 2.5, Замовлення №16439

Як завжди - найнижчі ціни, швидка доставка, не день-у-день, але за найнижчу ціну на ринку можна почекати пару днів. Рекомендую!
Dimon Bond рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Seagate Barracuda 2.5 SATA 1.92 TB (ZA1920CV1A002), Замовлення №16432

Замовив товар і забрав в той же день. Давно такого не згадаю. Постійно потрібно чекати, при замовленні онлайн. Однозначно рекомендую.
y.hrazhevskyi рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Жорсткий диск Seagate Exos 7E8 SATA 2 TB (ST2000NM0125), Замовлення №#16176

Все чудово, оперативна доставка - замовив ввечері, вранці вже забирав на пошті. Рекомендую.
Відповідь представника «MEGASTAR»
Дякуємо за відгук. Бачимо ви залишились задоволені товаром. Звертайтесь при необхідності до нас.
Volodymyr рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Xiaomi Mi TV A2 43, Замовлення №15759

Рекомендую цього продавця. Вже не перший раз замовляю тут комп'ютерну та побутову техніку. Цього разу замовив телевізор Xiaomi Mi TV A2 43". Продавець відправив телевізор у домовлений термін, і наступного дня телевізор був доставлений Новою Поштою в Київську область. На моє прохання, продавець додатково упакував телевізор у багатошаровий картон. Телевізор з офіційною гарантією, ціна нормальна, зображення та звук відтворює якісно.
Відповідь представника «MEGASTAR»
Шановний Володимир, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням.
Представник магазину «MEGASTAR»
23 вересня 2023 Відповісти
Андрій Романюк рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Кабель Vinga HDMI 1.5m Yellow/Black (VCPDCHDMI2VMM1.5BK), Кабель Vinga HDMI 1.5m Yellow/Black (VCPDCHDMI2VMM1.5BK), Замовлення № #15744

Придбав монітор, а кабель старий не тягне частоту. Почав шукати поблизу в кого є продвинутий кабель з потрібними харатеристиками. Всі кажуть на на наступний день на вечір або через 2 дні. Ось тут мене і виручив МЕГАСТАР і Іхати недалеко виявилось і кабель придбав. Дякую хлопцям!
Татьяна Синенок рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Braun CareStyle 7 IS 7262 GY, Парогенератор Braun CareStyle 7 IS 7262 GY, Замовлення №15680

Дякую магазину за чудове обслуговування! Одразу відзвонилися. Все уточнили та відповіли на гору моїх запитань. Я оформулювала самовивіз.
Дякуємо за те що гарно оцінили нас
Представник магазину «MEGASTAR»
Дякуємо за те що гарно оцінили нас
23 вересня 2023 Відповісти
Олександр не рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Хотів купити: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF)

Консультант надав неправдиву інформацію, потім інший сказав що помилилися з ціною...
SkaZ рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: APC Back-UPS ES 400VA (BE400-RS), Замовлення №14565

Дещо напружила відсутність підтвердження замовлення на імейл чи в месенджер, проте оператор магазину оперативно зв'язався зі мною, тож цей нюанс нівелювався. Знайшов цей раритетний UPS в єдиному екземплярі і лише в цьому магазині. Під'їхав, отримав товар з гарантією без проблем.
Александр Лылка рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Panasonic SD-YR2550STS, Замовлення №140071

Час від часу купую в цьому магазині, дуже адекватні ціни і сервіс. Цей раз купив хлібопічку, ввечері замовив на наступний день доставили.
Ігор рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256BW), Замовлення №13991

Вчора замовив, сьогодні у Дніпрі отримав. Приїхало з гарантійкою, заводськими пломбами та робоче. Покупкою задоволений.