Роман Тимачев рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Повнорозмірні навушники Apple AirPods Max Pink (MGYM3), Замовлення №Номер не знаю

Дякую, Андрію за оперативність та ввічливість.
vitalii_kuzmenko рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Medium (MREY3/MRFJ3), Замовлення №1

Представник магазину «BUY.UA»
Вiталiй, дякуємо за відгук! З чудовою покупкою Вас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Вчора Відповісти
igor__ рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Bluetti AC180P 1440Wh, Замовлення №1

Звернувся, щоби швидко купити зарядну станцію. Магазин запропонував потрібний варіант за гарною ціною з можливістю подивитися та забрати обладнання у вихідні. Я задоволений, звертатимусь ще за потреби
Представник магазину «BUY.UA»
Iгор, дякуємо за відгук! Ви вибрали чудову станцію, яка чудово допомагатиме Вам в побутових речах! Нехай працює довго та надійно! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Вчора Відповісти
Vova Birin рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M3 2024 Starlight (MXD33), Замовлення №104218

Все пройшло гарно, сервісом задоволений. Замовляв товар по повній передплаті.
Представник магазину «BUY.UA»
Володимир, дякуємо за відгук! Ви вибрали на подарунок чудовий Мак, впевнені, дружина буде у захваті! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
9 квітня 2024 Відповісти
zhenya08 рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Apple AirPods Pro 2 (USB-C) 2023 (MTJV3), Замовлення №-

Чудовий магазин. Дякую!
Представник магазину «BUY.UA»
Євгенія, дякуємо за відгук! Завжди Вам раді! З нетерпінням будемо чекати Ваших нових звернень ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
9 квітня 2024 Відповісти
Tanya рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 256GB Space Gray (MM9L3), Замовлення №104160

Придбала собі айпад в магазині Buy.ua. Покупкою повністю задоволена. Окремо дякую Андрію за чудову консультацію! Все відправили в день замовлення, на наступний день айпад був вже в мене) Рекомендую!
Представник магазину «BUY.UA»
Тетяна, дякуємо за відгук! Завжди будь ласка! Із задоволенням Вам допоможемо у покупці наступного яблучного гаджета ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
5 квітня 2024 Відповісти
Iorik рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook 12" Gold (MNYL2) 2017, Замовлення №якийсь)

Швидко домовились про умови оплати і отримання товару. Коли забирав макбук, зробили повну перевірку і на останок видали карточку, за якою можна було зробити безоплатне гравіювання клавіатури. Враження від магазину чудові!
Представник магазину «BUY.UA»
Iгор, дякуємо за відгук! Дуже приємно читати подібні повідомлення на адресу роботи нашого магазину! Вітаємо Вас із чудовою покупкою, адже цей малюк дуже легкий, тонкий, та класснючий ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
5 квітня 2024 Відповісти
Buyer24 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Apple Macbook Air, Замовлення №невідомо

Представник магазину «BUY.UA»
Артем, дякуємо за відгук! Вітаємо Вас із чудовою покупкою ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Alexandr Pomidorov рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: iPhone 15pro max 256 gb natural titanium, Замовлення №104077

Чудовий магазин ) замовляв iPhone 15 pro max …зробив замовлення на різних магазинах ) але з цього магазину подзвонили як найшвидше ))) відправили у той же день все як обіцяли) тим хто купуватиме не раджу боятися попередньої оплати , все надійно і відповідально!
Представник магазину «BUY.UA»
Олександр, дякуємо за відгук! Дуже вдячні Вам на довіру до нашого магазину! Нехай Ваш новий яблучний друг працює довго та надійно ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Batya_wolf рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №29032024

Купляю вже більше 10 років у цьому магазині, відгуки тільки позитивні!Дякую Андрію та Олександру!
Представник магазину «BUY.UA»
Валерiй, дякуємо за відгук! Ми завжди Вам раді! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA