leonid.lobanok рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip 9+ (185/60R14 82T), Замовлення №94309

Після замовлення мені підтвердили ціну та наявність. Надіслали реквізити для оплати на розрахунковий рахунок, що в наші дні зустрічається не завжди. Відправили наступного дня після оплати. Дякую за співпрацю! ПС. Не знаю, навіщо в обов'язкових питаннях hotline пункт про фіскальний чек. Чек не бачив, може він і був прикріплений до шини. Але, оскільки я платив на р/рахунок, чек не обов'язковий, і я його й не запитував. Тому фраза "Не сподобалось: фіскальний чек" не має сенсу.
BlackAlex рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Federal Himalaya 225/60R17

Заказал на сайте, цена соответствует, есть самовывоз, шиномонтаж со скидкой. Приехал на время, переобулся - все хорошо. Быстро и удобно. Рекомендую.
Александр Ласкавый рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Зимові шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 (215/60R16 99R)

Записался к ребятам на шиномонтаж. Все сделали быстро и качественно. Работой доволен! Всем советую 4шины!
Владимир Тихоненко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 листопада 2021

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice+ (205/55R16 91T), Замовлення №92058

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Вчера купил у них зимние шины, при покупке спросил какой даты производства... менеджер сказал 19-я неделя 21-го года, когда приехал на шиномонтаж переспросил дату у сотрудника... мне показали одну шину на которой была указана верная дата... утром глянул что на двух шинах верная дата а на двух ДАТА СТЁРТАЯ!
Відповідь представника «4шини»
Добрый день, У Вас шины с направленным рисунком протектора, дата производства шин указывается на шине только с одной стороны, с левой стороны машины дата производства указана с внутренней стороны
У меня шины с направленным рисунком протектора, дата производства шин указывается на шине только с одной стороны, с левой стороны машины дата производства указана с внутренней стороны всё верно указано!. Рекомендую магазин и проношу извинения.
10 листопада 2021 Відповісти
Daymos рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Купив: Замовлення №92051

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Все отлично! Привезли шины быстрее чем думал. Все соответствует.
Vladsv91 рекомендує цей магазин
7 липня 2021

Купив: Летние шины Goodyear Eagle Sport TZ (225/50R17 94W)

- допомогли з пошуком оптимальних шин для мого авто - швидко передали в сервіс доставки
Олег Шипоша не рекомендує цей магазин
28 листопада 2020

Хотів купити: Рremiorri ViaMaggiore 185/65R14, Замовлення №89640

Ярослав Франковский рекомендує цей магазин
6 листопада 2019

Купив: Зимові шини Hankook Winter I Cept RS2 W452 (195/65R15 91T)

Купував і ставив у них! Все чітко, добре! Все показають і поясняють якщо є якісь нюанси. Міняю шини 4-й рік постійно.
Александр Сытнык не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2019

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice 2 (215/55R17 98T), Замовлення №85337

Нина Хорошая не рекомендує цей магазин
13 серпня 2019

Купив: Rosava Itegro (185/65R15 88H), Замовлення №84780

Не сподобалося: сервісна підтримка

Заказали, приехали,оплатили. Решили воспользрваться услугами шиномонтажа с так называемой 20 процентной скидкой.На самом деле никакой скидки НЕТ!!! Взяли как с буса или внедорожника, даже на пару гривен дорожне. Больше туда ни ногой и никому НЕ СОВЕТУЮ!!!