Роман не рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Хотів купити: Посудомийна машина Electrolux EES47311L

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

nikolinakhabulia27 рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Посудомоечная машина Electrolux EEA 912100 L

Из плюсов - цена и скорость доставки. Минусы не нашли. Магазин рекомендуем.
Назар рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: ELECTROLUX ETM 43211L

Второй раз покупаю тут, на этот раз для дачного дома. Доставку как и прошлый раз сделали вовремя, только теперь почти за город. Качество товара отличное. Я всем доволен.
Lena Bezhenar рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Водонагреватель накопительный Electrolux EWN 50 Gladius 2.0

Покупка удалась. Профессиональный магазин - все быстро, четко и без лишнего. Бойлер полностью отвечает заявленным параметрам. Рекомендую.
bashynska рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: ELECTROLUX LMS2203EMX

все чітко - швидко і організовано
Andrew252 рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Варочная поверхность електрическая EHF3920BOK

Варочную поверхность искали конкретной модели, с которой заранее определились. Искали самую низкую цену и адекватного продавца. Все пути привели к electrolux.kiev.ua. Тут и купили. Цена, качество, обслуживание - все отлично. Доставка на дом на конкретное время.
Алина Серветник не рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: Electrolux eec967300l

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин продаёт поддельные товары. Служба поддержки официального представиля написала, что номер товара не соответствует модели на наклейке. Все спихивают на поставщика. В возврате товара магазин отказывает.
Відповідь представника «Electrolux.in.ua»
По закону вам давалось 14 дней для обмена или возврата, именно в этот период необходимо аккуратно распаковать товар и осмотреть его. Если по каким-то причинам он вам не подходит и вы ним не пользовались - то его нужно запаковать и обратится в магазин для обмена или возврата. Т.к. в вашем случае этого не произошло, то мы не можем вернуть товар поставщику и данный вопрос решить уже точно никак не получится. К сожалению. Данный товар завозился в Украину не через Электролюкс Украина, поэтому серийного номера нет в их базе.
По закону 14 дней даётся на обмен/возврат надлежащего качества. Товар был подарен и возможности установить его не было, так как у людей был ремонт. А магазин не должен проверять свой товар перед реализацией и отправкой?! Если бы посудомоечная машина была бы оригиналом Electrolux, она бы была в базе
19 січня 2022 Відповісти
Анжела Серветник не рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: Посудомийна машина Electrolux EEC967300L

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Посудомийна машина не відповідає опису моделі, змвнен форма та матеріал ручок та виріб не має комфортліфту, повертати продавець відмовляється, ми будемо вимушені звертатися до поліції, держпродспоживслужбу, тому що офіційне представництво Електролюкс, вважає вироб підробкою
Відповідь представника «Electrolux.in.ua»
Ми змушені відхилити вашу вимогу згідно зі статтею №9 закону України про захист прав споживачів. Стаття 9. Права споживача при купівлі товару належної якості: 1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Вашу заяву ми отримали 05.01.2022, товар продано 07.12.2021 – порушено регламент 14 днів. На підставі цього ми не можемо прийняти повернення товару.
Ваша відповідь про товар належної якості, а товар який Ви продали НЕналежної якості, тому його повернути покупець має право увесь гарантійний період. В цій моделі за описом передбачений комфортліфт, якого немає, а це означає що він не працює. Ми не маємо змоги використовувати товар за призначенням, тому хотіли його повепнути. Ви продали товар який не відповідає опису моделі, не той товар, який ми заказали. Надішліть будь-ласка посилання на цю модель у офіційного представника, її не існує в світі. Тому ми вимушені звернутися з позовною заявою до суду з вимогою замінити товар на належниц та подавати запит до офіційного ділера, поки на словах, вони відповіли, що ця модель повинна бути оснащена комфортліфтом і Але я все ще чекаю від Вас посилання на офіційному сайті на ту модель яку Ви продали.
11 січня 2022 Відповісти
Хотілося б ще нагадати продавцю та наступним покупцям цього магазину, що в Україні існує "Закон про захист прав споживачів", декілька пунктів статті 1 продавець порушив і я не одна, якщо перечітати відгуки цього магазину, а саме-споживач має право на НАЛЕЖНУ якість продукції-закон продавцем порушено, на необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію державною мовою про продукцію, її кількість, якість, асортимент, її виробника (виконавця, продавця) відповідно до Закону України-порушено, інформація про зміну моделі виробником була озвучена, після продажу, через місяць-закон порушено,на відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції (дефекту в продукції), відповідно до закону-закон порушено.
12 січня 2022 Відповісти
Анжело, доброго дня. Поділіться, будь ласка, чи були успішними звернення до поліції, держпродспоживслужбу?
26 листопада 2022 Відповісти
Kristina17 рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Пральна машина Electrolux EW6S4R04W

Пральну машину брали на подарунок і хотіли одразу доставку до адресата, бо самі знаходимось у іншому місті. Магазин запропонував обрати нам час доставки і день. Рівно об десятій годині курьер з подарунком був на порозі маминого будинку. Оце було радості - така несподіванка) Дякую магазинові за классну організованність і можливість дистанційно порадувати своїх родичів!
Ivan Tkachenko не рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Хотів купити: Сушильна машина Electrolux EW8H458BP, Сушильна машина Electrolux EW8F328SP

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

По сайту числятся в наличии. Но в данных моделей нету