Serjiozom не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 листопада 2023

Хотів купити: Газова варильна поверхня Gorenje GW642SYB, Варильна поверхня газова Gorenje GW642SYB

Я замовив цей товар з оплатою на місці, обіцяли відправити 15 листопада, однак 16 листопада накладну не надіслали, ввечері на моє запитання відповіли, що не змогли відправити, бо була тривога, але сьогодні неодмінно надішлють. Сьогодні 17-те, ттн недійсна, на мій дзвінок відповіли, що сьогодні неодмінно надішлють. Ввечері перевірив ТТН - так само недійсна Не рекомендую щось замовляти, скоріш за все нічого не отримаєте Безвідповідальні
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Шановний клієнт, приносимо вибачення за незручності, так з нашого боку виникла затримка по відправленню товару, з причин, які ми Вам повідомляли, про що Ви і самі пишете у відгуку. По декларації ми бачимо, що Ви отримали товар, тож маємо надію, що Вам стане наснаги скорегувати свій відгук. Гарного дня!!! Миру!!!
Вітаю, дякую магазину за вирішену проблему, товар отримали. Я поквапився з відгуком, все нормально
20 листопада 2023 Відповісти
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Веб-камера Logitech Brio (960-001106), Замовлення №200407-1

Все сподобалося, претензій немає, побажання успіхів Вам та процвітання!!!
Вита1605 рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Комбінована плита , Замовлення №11111

Заказали в этом магазине комбинированную плиту "Greta". Обслуживанием, доставкой и товаром остались довольны. Рекомендуем всем сотрудничество в этим магазином.
Anton Starikov рекомендує цей магазин
13 лютого 2022

Купив: Neumann NDH20, Замовлення №44676

Очень понравилась четкость во всем. Сначала были сомнения. И даже предоплату отправил 500 грн. Но все прошло отлично, товар оригинальный, отправлен в срок. Очень понравилось все, рекомендую.
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Добрий день, дякуємо за відгук. Приємних вам покупок в інтернеті. Адміністрація магазину
Viktor V рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Телевізор самсунг

Дуже задоволений роботою персоналу, з розумінням віднеслися до мого запізнення, дочекалися і все перевірили навіть після закриття магазину. Дякую! Рекомендую!!!
30 жовтня 2021

Купив: ВИДЕОКАРТА MSI RTX 2060 VENTUS 6G OC, Замовлення №42487

Ребята молодцы подтвердила заказ в 17:00 на следующий день в 14:00 получила в отделении новой почты! Товар новый всё как и обещали! Молодцы рекомендую!
Rom Jar рекомендує цей магазин
27 вересня 2021

Купив: GRUNHELM GT9FHDFL40-GA2 smart tv

VGGG рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Купив: Пральна машина

Спасибо за работу и помощь
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Alexandr не рекомендує цей магазин
7 вересня 2021

Хотів купити: Ноутбук Acer Predator Triton 300 PT315-52-729T (NH.Q7AAA.002)

Сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

На сайте указано, что товар есть в наличии. После попытки заказа оказалось, что в наличии его нет, пытались предложить купить другую модель. Предположил, что на сайте просто не успели обновить наличие товара. Но после того, как менее сообщили об его отсутствии, на сайте информация не обновилась даже на след. день. Следовательно похоже на замануху
Відповідь представника «Cifrosvit.com»
Шановний Олександр!!!! Ви часом не помилилися відгуком, так ми вам рекомендували інший ноутбук, с таким ж характеристиками. У нас відразу змінилася наявність і тим паче зараз на жодному з ресурсів в тому числі і хотлайні даної позиції немає в наявності. Тож будь ласка перегляньте свій відгук. Адміністрація.
Уважаемая администрация!!! Под "такими же характеристиками" вы имеете в виду, что видеокарты 2070 и 2060 являются одинаковыми? Это же касается веса и габаритов, которые сильно отличаются у того ноутбука, который вы рекомендовали взамен. Что касается изменения данных о товаре в наличии - да, они изменились, но только после моего отзыва здесь. Совпадение?
7 вересня 2021 Відповісти
Представник магазину «Cifrosvit.com»
Шановний клієнт, ми ні в якому разі не виправдовуємося, а дійсно хочемо з'ясувати ситуацію, судячи з розмови з нашим менеджером, ви абсолютно в дружній манері поспілкувалися ибидва, причому наш менеджер запропонував майже таку ж модель ноутбука, але з гіршою дещо картою, але з кращими іншими характеристиками. Оновлення на хотлайні нажаль не мить в мить, а з великими проміжками між вигрузками. Приносимо вибачення за незручності, якщо це вас так сильно образило,аж до відгука, готові надати знижку на товар який ви підберете у нас на сайті. Адміністрація.
7 вересня 2021 Відповісти
Mishylia рекомендує цей магазин
19 серпня 2021

Купив: Team Kalorik RVC 1003 AB, Замовлення №41590

Комплектація товару відповідає даним на сайті. Швидко відправили товар, вартість була дещо знижена за допомогою сервісу «Поторгуватися», що мені було приємним бонусом. Рекомендую магазин