mariafedotova рекомендує цей магазин
15 жовтня 2020

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №3271

Була приємно вражена якістю сервісу в цьому магазині. Після отримання навушників з ними почались проблеми, звернулась до магазину, мені дуже швидко і ввічливо відповіли та протягом декількох днів замінили навушники на нові. Дуже задоволена, неодмінно купуватиму тут ще. Впевнено рекомендую цей магазин! :)
Green Wasp рекомендує цей магазин
9 вересня 2020

Купив: Саундбар Yamaha YSP-1600 Black, Замовлення №3270

Покупкой полностью довольна, всё новое, проверили, распаковали-запаковали, все бумажки выписали.
Max8 рекомендує цей магазин
1 вересня 2020

Купив: Apple iPhone SE 2020 64GB White (MX9T2)

Купував Apple iPhone SE, 64GB, замовлення виконали в указані сроки, ціна адекватна, при потребі звернуся ще раз.
Алина Смаглюк рекомендує цей магазин
23 липня 2020

Купив: Кабель Lightning REMAX Full Speed Lightning 2m Black, Замовлення №3218

Отличный магазин,лучшая цена,рекомендую.
Марія Крицька рекомендує цей магазин
8 липня 2020

Купив: Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2)

Дякую за сервіс, доставка відбулась на наступний день після замовлення, перед тим подзвонили уточнили деталі. Інтернет-магазин вибирала по рекомендації друзів, які замовляти iPhone та Airpods. Рекомендую для замовлення, товари оригінальні!
Стас Скорик рекомендує цей магазин
1 липня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2), Замовлення №3181

После подтверждения покупки со мной связался представитель магазина, вежливо ответил на мои вопросы и на следующий день я забрал свой товар. Обслуживанием остался доволен!
Anzhela рекомендує цей магазин
12 травня 2020

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 32GB Black, Замовлення №3111

сразу связались по поводу заказа, оперативная доставка, при доставке вежливый сотрудник ответил на множество вопросов по этой модели, видно что в курсе всех вопросов по этой модели. все понравилось.
Виталина Галчанская рекомендує цей магазин
10 березня 2020

Купив: чехол силиконовый сиоми, Замовлення №1654

Все пришло вовремя! Чехол в отличном состоянии. Нареканий нету. Спасибо продавцу за консультацию! Буду рекомендовать друзьям.
Відповідь представника «EDAM»
Доброго дня. Щиро дякуємо Вам за позитивний відгук про наш магазин. Ми постійно працюємо над якістю обслуговування та раді, що покупка принесла позитивні емоції.
Едік Кльоц рекомендує цей магазин
6 березня 2020

Купив: Apple AirPods with Charging Case (MV7N2), Замовлення №3042

Купляв беспроводні навушники apple і залишився задоволеним, через 15 хвилин після замовення менеджер зв'язався зі мною, ціна відповідала вказаній на сайті, приїхавши на місце навушники були запаковані в заводську плівку, після розпакування та тесту навушникі я повністю впевнився що це оригінал, а не якась фабула.
VuK рекомендує цей магазин
4 березня 2020