Mama Cho Lee рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Соковитискач шнековий GOTIE GSJ-630S, Замовлення №100017865

Заказала шнековую соковыжималку. Долго сомневалась, но выбором довольна! Обслуживание продавцом на уровне - приятный менеджер, все рассказал, объяснил и товар отправили в день заказа. Рекомендую товар и продавца!
Інна Борис рекомендує цей магазин
17 травня 2021

Купив: Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen.

Це був єдиний сайт де нормально описували яку модель якого року випуску я отримую....також хороша ціна порівнюючи з іншими сайтами і супер швидка робота магазину, незважаючи що замовлення було зроблене після 19.00 мені передзвонили в той самий день, а на наступний відправили замовлення...... Дуже задоволена роботою магазину!
Oxana Getmanova рекомендує цей магазин
6 травня 2021

Купив: Kindle Paperwhite 10th Gen. 2018 и обложку, заказ #100017262.

Покупала Эл. Книгу, искала именно Amazon, порадовал ассортимент и цена. Сомневалась с обложкой, получила качественную консультацию, получила в оговоренные сроки. Магазин рекомендую.
Валерий Дрок рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Электроодеяло

Eugene Smirnov рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB Black, Замовлення №100016943

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Все ок, купил и забыл ;) Читалка новая, запакованная одноразово, все соответствует заявленному.
FoxMalder133 рекомендує цей магазин
13 березня 2021

Купив: Сhromecast Google Chromecast 4K with Google TV Snow (GA01919), Замовлення №100017299

Заказ, отзвон, подтверждение, отправка, получение, проверка, положительный отзыв.
Dom Torradinho рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Духовка настільна GOTIE GPP-400, Замовлення №100016857

Сделала заказ в магазине перейдя по ссылке, оформила через корзину. В тот же день перезвонил сотрудник, уточнили все нюансы и вот моя красотка меня радует не первый день. Магазин к покупкам рекомендую!
boltegg рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Oasis 10th Gen. 8GB Graphite, Замовлення №100016838

Выбирал электронную книгу Kindle, хотел именно ее. Не так много магазинов ими торгуют. Нашел вариантик в этом магазине по хорошей цене. Все супер.
Андрей Задоя рекомендує цей магазин
18 грудня 2020

Купив: Amazon Kindle 6 2016 (White) и обложка

Все согласно заявленому описанию. Рекомендую.
serhii Parkhomenko рекомендує цей магазин
10 листопада 2020

Купив: книжка кіндел 15 року

Все з товаром добре, задоволений 100 проц.,молодці, швидко ,якісно!