Dmitry DocGames не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Літні шини Tigar Ultra High Performance (225/55R17 101Y), Замовлення №747634846

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив в минулу суботу 4 шини. При розмові з менеджером сказав, що хочу будь-які серби суб бренду Мішеліна, тільки за умови, що буде 2024 рік. Мені запропонували Тигар. Ну і ціна сказали, що буде десь на 200 грн за колесо дорожче за рік. В середу ввечері прийло повідомлення, що можна забирати. В четвер поїхав, ОПЛАТИВ і мені винесли ПОЧАТОК 2023 року...Після цього то відправити їм фото на вайбер, то по пів години почекати поки вони там щось з'ясують....
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня, Дмитре! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Дійсно, при оформленні замовлення Ви звертали увагу, щоб рік виробництва шин був 2024. І менеджер Вам запропонував їх, бо тоді ніхто ще не знав про помилку в обліковій документів. На жаль, це виявилось при отриманні товару. Вам пропонували максимальну знижку, щоб владнати ситуацію. Також пропонували оформити нове замовлення, щоб шини були 2024 року виробництва. Але не один із цих варіантів Вас не влаштував. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс і щоб подібних випадків не виникало зовсім. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання якнайшвидше. З повагою, Rezina.cc.
Maidser рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: BARUM SnoVanis 3 225/70R15C 112/110R, Замовлення №736995487

Продавець приємний у спілкуванні, швидко відправив замовлення. Дуже задоволений якістю обслуговування і товару.
Andrey Kakadiy рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Літні шини Nexen WinGuard Sport 2 WU7 (235/55R19 105V), Замовлення №747463689

Зробив замовлення на сайті, зі мною зв'язався менеджер через декілька хвилин, підтвердив що гума е в наявності, приїхавши забирати її з точки видачі, мені запропонували перевзути її та залишиті літню гуму на зберігання, що досить зручно, а в зоні очікування сподобалсь смачна кава ) Все дуже чудово так тримати!!!
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Чекаємо на Вас знову на підготовку авто до літа!
Лариса рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Автогума 185/65R15 LAUFENN, Замовлення №747449886

Дуже гарний магазин, рекомендую, звернусь на наступний сезон - все в заявлений термін, все якісно, без нарікань та претензій. Дякую.
Серега Тысл рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: TRIANGLE SnowLink PL01 275/45R21 110R, Замовлення №747454249

Відмінний сервіс підтримки клієнтів: оперативні відповіді на запитання та професійні консультації. Як власник першого авто, самостійно би витратив дуже багато часу для підбору потрібної зимової резини з відповідними характеристиками. Загалом, я задоволений своєю покупкою та з упевненістю рекомендую цей магазин усім власникам автомобілів, які шукають надійне місце для покупки шин. Дякуєю за чудовий досвід обслуговування!"
Анна Бабак рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Літні шини Goodyear UltraGrip Ice 2 (175/65R14 86T), Замовлення №747435578

Дуже вдячна за обслуговування, все було доставлено в обіцяний термін. Так легко и зручно було придбати. Найважливіше, що всі умови було дотримано і придбала те саме на що розраховувала.
Наталя 17 рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Kelly HP 195/65R15 91V, Замовлення №736739135

Давно хотіла написати добрий відзив тому що дійсно допомогли після початку війни. В той час коли ми вимушені були тікати від війни у Львів, хлопці в Харківському магазині відправили без проблем мої шини, що були на зберіганні, до Львова. Це не просто сервіс, а сервіс+. Цього разу також купляла в Rezina.CC. Але вже з доставкою у Львівський магазин.
Nataliya V рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Зимняя шина MICHELIN Pilot Alpin PA4 235/35R20 92W, Замовлення №736136916

Вкотре купую шини в цьому магазині. Найкращі ціни! Тільки нові шини! Дуже зручно одночасно перевзуватись та залишати на зберігання. Записувалась на 13-00. Вчасно прийняли та швидко все зробили. Отримала все документи та договір на зберігання. Рекомендую!
Дмитрий Певзнер рекомендує цей магазин

Купив: MICHELIN X-Ice Snow 225/60R18 100H, Замовлення №736963987

Замовив шини дуже гарне обслуговування Ще і на Шиномонтаж записався на місті Зробили Шиномонтаж швидко РЕКОМЕНДУЮ!
Андрей Пирог рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Літні шини Nokian Tyres Snowproof 2 (195/65R15 91T), Замовлення №737025362

Дуже задоволений покупкою шин Nokian в магазині Rezina.cc. Професійне та швидке обслуговування, зручний вибір на сайті. Шини були доставлені вчасно
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи!