Александр Кива рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Довгофокусний об'єктив Nikkor Z 85mm f/1.2 S (JMA302DA), Замовлення №12609

Сайт простий, із замовленням проблем не виникало. Оформили швидко, доставили на адресу, як і домовлялися, вчасно. До речі, менеджер привітний і чуйний, з комунікацією все чудово)
Обичкин Макар рекомендує цей магазин
26 березня 2024 На модерації

Купив: Зовнішній спалах V1, Замовлення №11870

Замовляв спалах, покупкою задоволений, обслуговування чудове! Товар відправили вчасно, доставили цілий та не пошкоджений, все працює чудово!
Vika Diva рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Карта пам'яті 128 GB Extreme Pro CFexpress Type B (SDCFE-128G-GN4IN), Замовлення №203

Зробила замовлення на сайті, сайт зручний та зрозумілий. Отримала карту протягом декількох днів. Всім задавлена, рекомендую магазин
grishach рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy (20шт), Фотокамера миттєвого друку Instax Mini 12 Clay White (16806121), Замовлення №11734

Ціна відповідала заявленій на сайті. І організували доставку дуже оперативно Дякую
Real Deal рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Накамерна радіосистема Rode Wireless GO II, накамерна радіосистема Wireless GO II, Замовлення №912

На момент покупки на цю мікрофонну систему тут була одна з найкращих цін у Києві. На всякий випадок ще уточнив наявність товару по телефону і вже через 15 хвилин забрав самовивозом. Я живу недалеко. Є майданчик припаркувати авто. Від м.Бориспільська в пішій доступності. Швидко обслугували. Чек та гарантійний талон 12 місяців. Все як має бути :) Дякую за гарний сервіс і хорошу ціну.
Романенко Алина рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Osmo Mobile 6 (CP.OS.00000213.01), Замовлення №8403

Дякую менеджеру магазина! Усе пояснив. Доставка була вчасно.
Фелiкс Фелiкс рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: накамерна радіосистема BOYALINK, Замовлення №12081

Класне швидке обслуговування! Продавець дуже уважний та кваліфікований спеціаліст! Задоволений своїм замовленням!
Дмитров Евген рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Довгофокусний об'єктив RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), Замовлення №11448

Хороший магазин, ціни адекватні, доставка в термін, всім раджу. Я своїм товаром повністю задоволений! Продавцю бажаю хороших клієнтів та великих продажів!
Світлана Петрига не рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Хотів купити: Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3), Компактний фотоапарат ZV-1 Black (ZV1B.CE3)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Evgeniy Karev рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Довгофокусний об'єктив AF 24-70mm f/2,8 DG DN Art, Замовлення №18368

Попался незначительный брак, после обращения в их сервисную службу и проверки у них дефекта, быстро поменяли на другой такой же товар. С учётом пересылки из города в город, весь процесс занял два дня. Рекомендую магазин за профессионализм и приятные цены.