Q-Bit рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB DDR4 2400 MHz (F4-2400C17S-8GNT), Замовлення №K24602325

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня1 Дякуємо, що звернулись за консультацією до нашого інтернет-магазину та поділились Вашими позитивними враженнями від покупки.
Александр Александров рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK183), Замовлення №K24666089

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Вітаємо Вас з покупкою! Дякуємо, що обрали нас як офіційного представника компанії Apple. Щиро раді допомогти.
mummy рекомендує цей магазин
13 квітня 2024 На модерації

Купив: Карта пам'яті SanDisk 512 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Extreme (SDSQXAV-512G-GN6MN), Замовлення №КТ23155696

замовив товар. повідомили коли він надійшов. прийшов-забрав. користуюся майже рік товаром.
ShereKhan рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Кабель Micro USB Borofone BX14 LinkJet microUSB 1m White (BX14M1W), Замовлення №K24478685

Магазин KTC.ua має в своєму асортименті багатий вибір різноманітних кабелів, шлейфів, адаптерів, чим часто стає в пригоді. На момент покупки ціна на кабель Borofone BX14 в KTC.ua була одна з найнижчих на hotline.ua. Замовлення доставили швидко - на кілька днів раніше запланованого, за що окрема подяка. Приємно, що гарантія на шлейфи та кабелі становить один рік, а не кілька місяців, як в інших магазинах. Рекомендую!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек! Ваша думка важлива!
9eek рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB DDR4 2400 MHz (F4-2400C17S-8GNT), Замовлення №K24612893

Терміново знадобилося придбати дану модель оперативної пам/яті, проте в більшості магазинів були абсолютно неприйнятні терміни доставки - від 5 до 10 днів. Виручив магазин KTC.ua. Швидко привезли від постачальника і вже через два дні після замовлення я мав потрібну мені оперативну пам/ять. Товар новий, з п'ятирічною гарантією від виробника. Ціна невисока, в порівнянні з цінами інших магазинів. Магазином KTC.ua дуже задоволений.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що завітали до нашої мережі!
Mr.Byte рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Xiaomi 2in1 AM / Micro USB / Type-C 0.3m (SJV4083TY), Замовлення №K17921195

Шукав заміну комплектному кабелю до повербанка, який вийшов з ладу. В магазині KTC.ua порекомендували кабель Xiaomi 2in1 AM / Micro USB / Type-C 0.3m (SJV4083TY), що продавався за акційною ціною - 129 гривень і мав хорошу гарантію на 12 місяців. Інші офіційні дистриб'ютори Xiaomi продавали цей кабель за 199 грн і давали гарантію лише на 6 місяців. Замовив в інтернет-магазині і отримав через день в сервіс-центрі КТС. Безкоштовна доставка, невисокі ціни та хороший сервіс. Магазин мені сподобався.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек! Дякуємо, що обрали нас!
Serge рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер HUAWEI E5576-320 White, Замовлення №K17613249

Знадобилoся мобільне рішення для доступу в інтернет для кількох пристроїв одночасно. Звернувся за допомогою в магазин KTC.ua. Порекомендували придбати 4G роутер з внутрішнім літій-полімерним акумулятором та запропонували кілька моделей на вибір. Товар був наявний в місцевій точці продажу, мав акційну ціну та ще й дали додаткову знижку. Придбав і з задоволенням користуюся до цього часу. Магазину вподобайка за хорошу рекомендацію та якісний товар!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо за відгук!
Shotgun рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Материнська плата ASRock N100M, Замовлення №K23539265

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Нам дуже приємно, що Ви поділились досвідом від покупки. Дякуємо за зворотній зв'язок!
Sawko рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Transcend NVMe SSD 220S 512 GB (TS512GMTE220S), Замовлення №K23577188

Давно хотів придбати цю модель SSD, але тривалий час вона продавалася по відчутно завищеній ціні. Пощастило знайти бажаний SSD в інтернет-магазині КТС.ua по достатньо невисокій, акційній ціні. Зробив замовлення в інтернет-магазині і наступного дня отримав його в роздрібному магазині мережі КТС. Швидкістю доставки приємно вражений. Товар новий, дата виготовлення - травень 2023 року. Покупкою та сервісом магазину задоволений.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що поділились враженнями від покупки.
Ruslan Halaburda не рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro, Замовлення №2000356858, 2000356859

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Сталась помилка в комунікації і ряд непорозумінь з цього приводу, в телефонному режимі представник керівництва контактував з Вами, щоб вирішити дане питання.