Irina_y рекомендує цей магазин
13 лютого 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Rose Gold, Замовлення №11021909

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Заказ выполнен быстро в полном объеме. Цена актуальна, описание соответствует модели. Ответили на все вопросы. Магазин рекомендую.
Виктор рекомендує цей магазин
11 лютого 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 5A 2/16GB Gold, Замовлення №25061807

Не сподобалося: оформлення замовлення

Valentina31 рекомендує цей магазин
7 лютого 2019

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 2S 10000 mAh Silver (VXN4228CN, VXN4231GL), Замовлення №27011908

Обращаюсь в магазин не первый раз. Все покупки прошли хорошо. Менеджер внимательный, детально обговорили заказ. Возникли вопросы перезвонили уточнили. Спасибо. Удачных продаж.
shulgabogdan рекомендує цей магазин
7 лютого 2019

Купив: Bluetooth-гарнітура Plantronics Explorer 55

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Русика рекомендує цей магазин
29 грудня 2018

Купив: Huovei P Smart, Замовлення №28121855

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Цена телефона была 5899 гривен я ошибся и заплатил 6000 позвонил Вам и мне сказали вернут что переплатил когда мне зделалают возврат лишних денег что переплатив?
Vadim Barabash не рекомендує цей магазин
26 грудня 2018

Хотів купити: Телевізор Sony KDL-32WD752, Замовлення №26121861

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Поліна Суховенко рекомендує цей магазин
26 грудня 2018

Купив: Romsat 55USK1810T2, Замовлення №19121883

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Заказали себе Новогодний подарок, телевизор. Менеджер перезвонил буквально в течении 5-7 минут. Все оформили и доставили быстро. Спасибо. Приятно работать. Пользуюсь услугами магазина давно, нареканий на работу нет. Удачных сделок, ребята. С наступающими праздниками.
Alexander K. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 листопада 2018

Хотів купити: Смартфон DOOGEE S55 2/16GB Black

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі

Описания товара на сайте не было, но заверили что это тот телефон который мне нужен. Когда приехал в магазин, оказалось что у них на самом деле версия лайт, которая по другим магазинам стоит на 25% (800грн) дешевле. Жаль потраченного времени и топлива.
Відповідь представника «Українська мобілка»
Добрый день, с кем общались ?
Прошёл месяц после того как я обращался к вам за покупкой и ТОЛЬКО СЕЙЧАС вы решили ответить вопросом на мой комментарий! Даже это проявление не уважительного отношения к покупателям!!! P.s. ответ на ваш вопрос: спрашивал я у человека который в ту субботу работал.
17 грудня 2018 Відповісти
Представник магазину «Українська мобілка»
Извините за доставленные неудобства
18 грудня 2018 Відповісти
blackbizon рекомендує цей магазин
21 вересня 2018

Купив: Xiaomi Mi A2 4/32GB Black (Официальная гарантия), Замовлення №18092018176

Купил жене телефон, покупаю у этих ребят не первый раз, как обычно все прошло гладко, без каких-нибудь вопросов и т.п. Все очень хорошо организовано, доставили очень быстро, менеджеру отдельное спасибо за то что посоветовал аксессуары для телефона. В общем магазин хороший, совершаю покупки только у них и вам советую. Всем спасибо за внимание)))
Валерій Калашник не рекомендує цей магазин
17 вересня 2018

Хотів купити: Ультрабук ASUS ZenBook UX430UN (UX430UN-GV049T) Gold

Не рекомендую магазин. Хотів купити ноутбук, вже оформив замовлення. Подзвонили поговорили і сказали що повернення товару неможливе - якщо ви його увімкнути і ним покористувалися! В магазинах брав техніку Apple і активували і без проблем повертали, а це ультрабук на Windows і тут такі проблеми, пішов в інший магазин де немає таких дивних умов. Завжди купував техніку і з поверненням на протязі 14 днів не було проблем, якщо вона в чудовому стані.
Відповідь представника «Українська мобілка»
Доброго дня, з ким спілкувались ? Який номер замовлення ?
Залюбки вам би допомог але смс не приходили. Є тільки журнал виклику Тут скріншот прикріпити не можна. Номер 0936023040 17 09 2018 о 12:11 говорили 5 хв и 21 сек Якщо це вам допоможе покращити сервіс магазину, то будь ласка.
21 вересня 2018 Відповісти
Можете в СРМ ситемі глянути, я замовлення робив, але його відмінили. Або по розсилці емейлів.
21 вересня 2018 Відповісти