Mykhailo 11 рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №731

Заказ обработали оперативно. Гарантийный талон присутствует.
Alex Lytvynenko рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №16963

Все пройшло,як по маслу. Відправили, що обіцяли і в обіцяні терміни. Планшет в заводській плівці, нулячий. Чекав якогось підвоха через найнижчу ціну, але його нема. Дякую )
log1tech рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Purple, Замовлення №6

Николай Николай рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №№16876

Продавець надав повну інформацію і товар прийшов за один день. Рекомендую магазин. РЕСПЕКТ таким продавцям !
Roksolana Petrovska рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy S23, Замовлення №20450892706752

Pavel Syrykh рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Onyx Black, Замовлення №16826

Все супер, все дуже оперативно. Дуже задоволений!
NEW Drive рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Grey, Замовлення №5

Ruslan Kirienko рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №16785

Головна перевага магазина що тут ввічливо і швидко реагують та спілкуються не тільки до того як продали товар, а і після продажу, це дуже важливо і відрязняє їх від більшості. Рекомендую, тут піклуються про свою репутацію.
Олег Вильховой рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Grey, Замовлення №16771

Дякую працівникам магазину. Швидко і якісно. Чесний магазин.
Алексей Устич рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Asus ROG Phone 5s ZS676KS 12/256Gb (Black), Замовлення №16702

Товар відповідав опису. На всі уточнюючи питання відповіли. Товар перевірили. Відправили в домовлений строк. Нарікань на цей магазин в мене нема. Рекомендую.