Олекса Золотаренко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J94 Overlord 75000mAh 22.5W Black, Замовлення №56556

Доволі вагома річ: панад 2 кг. Має потужний порт для швидкого заряджання (22,5W). Сам ПБ(павербанк) може заряджатись від двох видів портів: micro-USB та USB-Type-C (18W). Пр цьому порт USB-Type-C може працювати і як порт живлення на 20W. Додатково має два порти 2,1 А
Николай Сапожник не рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Матриця телефон tecno b1g, Замовлення №106308

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Замовив матрицю на телефон. Модель b1g, вони взяли, на упаковку наклеяли b1g замість b1f, але на цій моделі не працює сенсор на b1g, це можна просто загуглити, фото прикріпляю. Намагався повернути, то зачекайте, то уточнюємо, короче не вийшло. Не рекомендую, коли до такого доходить, то ігнор повний (не передбачено)
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Миколай. На жаль, ми не бачимо зафіксованого звернення по Вашому замовленню. Можливо, Ви звертались не з номеру який вказаний в замовленні. Для оформлення обміну або повернення товару його потрібно надати магазину у повній комплектації, особливо товари, для яких надається гарантія. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Maks Radchenko рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Захисне скло для телефону Nillkin iPhone 15 Pro Max Black (CP+PRO), Замовлення №195517

Купував захисне скло, все прийшло швидко як і обіцяли, менеджери привітні і надають професійну консультацію.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Максим. Раді, що Ви залишились задоволені. Будемо раді знову Вас бачити в магазині. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
InterfaceID Consultant не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Модуль, Замовлення №196645

Прислали не той модели модуль. Написал в вайбер, не отвечают.
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день, Шановний клієнт. Ми перевірили інформацію, щодо Вашого замовлення і все було вирішено. Ми вживемо всіх необхідних заходів, щоб подібні ситуації не повторювалися в майбутньому. Ще раз приносимо Вам свої вибачення за незручності. Сподіваємося, що Ви й надалі будете нашим клієнтом. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
ememsi рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Дисплей для планшету Xiaomi MI PAD 4 Plus + Tachscreen , Замовлення №191743

Купив дисплей, швидко змогли допомогти підібрати та доставити до магазину. Дисплей працює як треба. Задоволений покупкою, всім рекомендую
Представник магазину «AKS.ua»
Добрий день, Шановний клієнт. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
16 квітня 2024 Відповісти
алена берег рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Дисплей для планшету Samsung, Замовлення №189547

Мій перший досвід з цим магазином і все пройшло добре. Я як людина не дуже розбираюсь в техніці та його комплектації, то мені все пояснили та допомогли вибрати те що саме мені треба. Буду і далі тепер в них замовляти.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Альона. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Максим 19451945 не рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив Тачскрин до сони xz1 "орегінал''. Зараз елі пічатаю на ньому, чуствітельность погана, по буквам не попадаю, пікселі зобраєення ріжуть зір, нічого спільного з орегінлбним тачскрином, доветься замовляти інший, в мене вже палесь болить від цого орегінала
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. На нашому сайті під кожним товаром, особливо в категорії дисплеїв, вказано умови повернення товару та сроки, який є в доступі для усіх наших покупців. І просимо перевірити запчастини на наявність заводського браку, перед тим як встановити, так як тип товару - комплектуючі. Виконавши умови перевірки при наявності заводського дефекту, Ви можете звернутись за обміном. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Цей товар точно не орегінальний, він вірізняєтбся на вигляд, а якість тим паче, піксельне зображення
19 березня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: електротовари, Замовлення №132085

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день, Олекса. Дякуємо за відгук та вибір нашого магазину! З повагою менеджер підтримки АKS.ua
AnKl_Sam рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Настінне кріплення Brateck LPA52-443, Замовлення №169724

Мій відгук базується на придбанні двох настінних кріплень Brateck LPA52-443. Питань нема! Мене все влаштувало!
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день. Дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Ми раді, що ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
SENA рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: SSD накопичувач WD Black SN770 1 TB (WDS100T3X0E), Замовлення №155750

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З нетерпінням чекаємо нових звернень від Вас! З повагою менеджер підтримки АKS.ua