Superiority рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Геймерське кріслоGT RACER X-2534-F FABRIC BLACK, Замовлення №841284

Доволі непоганий магазин, швидко перетелефонували, прийняли замовлення, сплатив кошти на картку ФОП та на наступний день мені відправили замовлення крісло (GT RACER X-2534-F FABRIC BLACK). Все прийшло цілим та без дефектів. Здивувала низька ціна на тисячу гривень дешевше чим в інших магазинах, але як виявилося ніякого підвоху немає, все топ)
No Face не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 вересня 2023

Хотів купити: Q-tap Mideya LED DC-F904, Настінне дзеркало Qtap Mideya LED DC-F904 (QTMIDDC904)

При переходе по ссылке выбивает ошибку, а при обновлении страницы перекидывает на главную
Like не рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Хотів купити: Матрац пружинний MatroLuxe Yellow Gold/Голд 160x200

на хотлайне цена 9900. на сайте 14808
Відповідь представника «PALLADIUM»
Добрий день! Дійсно на товари MatroLuxe певний проміжок часу діяла акційна ціна, але акцію завершено і ціни на сайті оновлено. На жаль, оновлення інформації між сайтом та hotline проходить не в режимі реального часу, а за допомогою планової синхронізації через певні проміжки. Вірогідно Ваш запит на товар було зроблено саме в період оновлення, шкода що у зв'язку з цим у Вас склалось негативне враження.
Александр не рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: GT Racer X-802 Bright Grey (W-20 B-40), Замовлення №172203

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «PALLADIUM»
Добрий день! Шкода, що співпраця із нашим магазином залишила у Вас неприємні враження. Відповідаючи на запитання стосовно перевірки товару при отриманні, менеджер повідомив Вам стандартну інформацію про повернення товарів належної якості у 14 денний термін, однією з умов якого є збереження товарного вигляду. А також зазначив варіанти розв'язання питання, якщо товарний вигляд втрачено. Стосовно моделі X-802 ми дійсно мали декілька звернень від покупців, але твердження "вся партия такая" - не зовсім коректне (маємо переважну більшість успішно отриманих замовлень). Перепрошуємо, якщо нашим співробітником інформація була подана надто емоційно. На жаль, навіть у товарах найвідоміших брендів присутній певний % браку, а магазин не проводить додаткових перевірок. Товар постачається в заводському пакуванні та першим його вскриває покупець. Виявити ж перекіс можливо тільки після збірки. В будь-якому разі ми не мали на меті поставити Вам не якісний товар і відповідаючи ще на перше звернення та враховуючи Ваші зауваження до деяких комплектуючих, сервіс менеджер запропонувала Вам повернути крісло. Наразі повернення виконано, компенсацію коштів сплачених за товар проведено у повному обсязі. Вибачте, будь ласка, за завдані незручності. Дякуємо Вам за зворотний зв'язок.
Andrei Gol рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: GT Racer X-3101 Wave Black/Light Green, Замовлення №172317

Нормальный магазин, сотрудники ответственные, отправили вовремя, рекомендую.
Відповідь представника «PALLADIUM»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування!
Ирина Коваль не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 вересня 2022

Купив: GT RACER X-8007 DARK GRAY/BLACK SUEDE, Замовлення №809062

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго вечора. Приносимо свої вибачення, за те що на заводі вклали таку сидушку, але я не можу зрозуміти, на якій підставі, Ви написали подібний відгук? Ми дуже цінуємо своїх покупців і вирішуємо всі питання одразу. До Вас телефонували з сервісу, щоб вирішити це питання, але Ви спілкувалися по телефону! До нас зателефонував Василь і йому сказали, що перетелефонує Катерина і всі питання будуть вирішенні. Ніхто не сказав про те, що Вам потрібно звернутись до якойсь майстерні і що небудь потрібно ремонтувати Вам, це неправда. Дуже неприємно, коли Ви ще не поспілкувавшись з магазином, пишите подібний відгук.
Представник магазину «PALLADIUM»
Проблема вирішена, крісло замінено на нове.
11 вересня 2022 Відповісти
Владимир Степаненко не рекомендує цей магазин
28 серпня 2022

Купив: GT Racer X-D28 Plus Fabric Light Gray, Замовлення №171529

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Менеджер данного магазина самовольно отменил заказ, который, я, ожидал, более 5 месяцев. При попытке разобраться и найти виновных. Понял, что полностью не клиентоориентированные люди. Ничего не покупайте в этом магазине.
Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня. Приносимо свої вибачення, за те що не попередили, але виникнув збій в програмі і всі предзамовлення які робилися до ВІЙНИ автоматично були видалені з програми.
Добрый день. Вы искажаете ситуацию. Пожалуйста, послушайте повторно, мой разговор, с менеджером. Девушка убеждала, что заказ был отменен менеджером, при попытке получить, какую либо информацию(имя, табельный номер...), получал отговорки и переход на другое направление. Основной посыл то, что компания не планирует выполнять свои предыдущие обязательства.
7 вересня 2022 Відповісти
Oleksandr не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: JBL Tune 660 NC Black (JBLT660NCBLK), Замовлення №172008

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказ мне подтвердили, а потом отменили по причине отсутствия в наличии. На сайте цена сразу выросла. Я позвонил с другого номера уточнить наличии - оказывается есть в наличии.
Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня. Вибачте, нам передали інформацію, що поки що по такій ціні вони закінчилися у виробника, курс долар виріс, ціни зросли, про це стало відомо, після того. як Ви оформили замовлення.
Vizual Apreutes не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 січня 2022

Хотів купити: Karcher VC 5 Premium, Замовлення №111

Выставили цену на товар 4599 с утра набрали и сказали что им нужно договорится с КЕРХЕРОМ о такой цене а уже потом смогут доставить товар... через 2 часа перезвонили и сказали что товара не будет.... Классный сервис, шикарно придумано.
Відповідь представника «PALLADIUM»
Добрый день! Приносим свои извинения, за подобную ситуацию, на сайте цену исправили, в выходной день, была указана некоррректно информация.
Юрий Аргов рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Ajax StreetSiren, Замовлення №790020

Сделал заказ по телефону, оплатил полную стоимость на карту, уточнил время и дату отправки НП, осмотрел на почте устройство при получении(если бы что-то не понравилось, был возможен возврат, магазин гарантировал), забрал, доволен. Говорю большое СПАСИБО!
Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня! Дякуємо Вам, за відгук, нам дуже приємно, звертайтеся до нас ще!