Всі відгуки: 1949

Відгуки (1949)

Galaxy Chess не рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Хотів купити: OnePlus Buds

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Ні ціна, ні наявність товару на складі, менеджери не зацікавлені у своїй роботі, журбинка...
Sergey Grunin не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Apple AirPods Pro (MWP22)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Будьте внимательны, под видом оригинальных Apple AirPods Pro (MWP22) продают подделку. Цена привлекательная, примерно на 1000 грн дешевле чем во многих других магазинах. Менеджер убеждал что это оригинал но после проверки на Новой Почте оказалось что реплика.
Слава_ рекомендує цей магазин
26 лютого 2021

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Cyclone V11 Torque Drive, Замовлення №СЛМ00026304

Добрий лень! Дякую магазину за таку ціну та швидке оформлення!
НазарБ рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: Apr2020 Corsair Ironclaw Wireless RGB; Rechargeable Optique Souris Gaming avec Technolog, Замовлення №СЛМ00026617

Товар повністю відповідав опису менеджеру магазина. Дякую!
Bas Bas не рекомендує цей магазин
17 лютого 2021

Хотів купити: Samsung 860 EVO 2.5 1TB (MZ-76E1T0B), Замовлення №497510

Товар в наличии не оказалось. Стандартная ситуация для "акционных предложений" от этого магазина, уже не первый раз сталкиваюсь.
buzyuri1977 не рекомендує цей магазин
14 січня 2021

Хотів купити: Планшет iPad Pro 11 2020 Wi-Fi 256GB Space Gray (MXDC2)

НЕ рекомендую! Товара в наявності немає, хоча на сайті та hotline зазначено як «є в наявності» Оператор повідомив, що виставлялася лише 1 одиниця товару. Схоже на рекламний трюк задля привернення уваги до магазину. Товар купити неможливо.
Deribas не рекомендує цей магазин
20 грудня 2020

Хотів купити: iPhone XS Max 512GB Silver, Замовлення №3432

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Заказал iPhone XS Max 512GB Silver (Refurbished by Asurion) По телефону оператор уверил, что телефон новый, без визуальных дефектов, на гарантии от компании Apple. По факту получения товара: - на бампере телефона были механические потертости (стерт угол, как терли наждачкой) - гарантия от производителя истекла Естественно телефон я не купил, зря ехал через пол города...
Смотрю завтра не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 грудня 2020

Хотів купити: Logitech G MX518 Back (910-005544) C Подробнее: https://city.com.ua/goods/mouses/logitech-g-mx518-ba, Замовлення №84049

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

рано написал отзыв, посылку отправили около 21 следующего дня, ну посмотрим что там
1 грудня 2020 Відповісти
Екатерина Майданская не рекомендує цей магазин
29 жовтня 2020

Хотів купити: Фітнес-браслет Mi Smart Band 4 Black

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Я не специалист по технике, и естественно не так качественно разбираюсь в этой теме! Но вопросы, которые я задавала - раздражали оператора. Он не выслушивал и спорил. Более того он попросили 100 процентную предоплату на карту! И ОТКАЗАЛСЯ ОТОСЛАТЬ МНЕ НАЛОЖЕННЫМ ПЛАТЕЖОМ ТОВАР!!!! В 2020 ЭТО ПРОВАЛ!
22 вересня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64 GB Purple, Замовлення №СЛМ00023160

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

успела купить этот товар по скидке. Очень довольна быстрым оформлением заказа и возможностью его забрать