Артём Казарян не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Велосипед Atlantic Fusion NS 24, Замовлення №№107661855

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено вам нададуть зворотній зв'язок З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Vetal Hor рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Пилосос Bosch BGS05A220, Пилосос безмішковий BGS05A220, Замовлення №401180021

Швидка доставка товару в магазин. Ввічливі консультанти.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня. Раді, що Ви залишились задоволені. Будемо раді знову Вас бачити в магазині. З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів
Андрей рекомендує цей магазин
24 березня 2024 На модерації

Купив: Валіза Luggage 20" Black, Замовлення №302877181

купил чемодан по хорошей цене, правда дали с витрины о чем не предупреждали но я без претензий
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня, Андрій. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Ростислав Лисняк не рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Планшет Lenovo Tab M9 TB310FU 4/64 WiFi (ZAC30085UA), Замовлення №302759523

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день, Ростислав. Шкодуємо, що Ви зіткнулися з цією ситуацією. Бажаємо також підказати, що ми надаємо товар від виробника, який гарантує його якість. Також згідно із Законом «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів є можливість повернути товар, якщо він не був у використанні ст.9"Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд.". Якщо у процесі використання у товарі виникають складнощі у роботі, товар передається на гарантійне обслуговування в сервісний центр виробника на її підтвердження відповідно до ст. 8 «Товар підлягає поверненню/обміну у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару, підтверджених висновком експертизи.», де ця складність за рішенням сервісного центру усувається або здійснюється заміна пристрою/повернення коштів З повагою, Ірина, Департамент Турботи про Клієнтів
ОiB рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Ноутбук Probook 440 G9 (7M9X7ES), Замовлення №107666504

Vitaliy2010 не рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) ПМЗ 860/125, Замовлення №302766316

Купив болгарку економного сегменту. При першому включені згріла. Намагався повернути чи обміняти (2 тижневий термін не вийшов), відмовили. Здали на гарантійне обслуговування - чекаю вже місяць. Слів не має
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Пила садовая Vitals GS-300-01 (123177), Замовлення №107648231

Решил еще одну пилу садовую купить в Алло, купил по такой же це цене как и год назад. Понравилось как пилит данная пила от бренда Vitals. С ней можно обойтись иногда даже без применения бензопилы.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Артём Красавчик не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Блендер стаціонарний Philips Series 5000 HR2224/00, Замовлення №302632869

vladyslav1 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Планшет Tab P12 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZACH0101UA), Замовлення №401108206

Apelsin 37 не рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Зарядний пристрій MagSafe Charger 15W (MHXH3ZE/A) White, Замовлення №302772661

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.