freemansan рекомендує цей магазин

Всё отлично
Андрей рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Samsung-SM-M526BZKHSEK, Замовлення №231617

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Заказал телефон супруге на день рождения. Телефон доставили в этот же день в запечатанной коробке. Официальная гарантия, оригинальная продукция. Спасибо менеджеру Ярославу. Процветание вашему магазину.
bumerdes не рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Хотів купити: Телевизор Kivi 50710

Не сподобалося: оформлення замовлення

Не смог проконсультировать по гарантии и даже не осилил поздороваться в ответ на приветствие с моей стороны. Как результат минус клиент и плюс плохая оценка.
Михайло Терен рекомендує цей магазин

Купив: телевізор Philips 48oled86/12

Задоволений роботою магазину і кур'єра. Замовив доставку телевізора з перевіркою. Зробили все вчасно і чітко. Купляти телевізор без огляду і запуску просто небезпечно. Чудовий сервіс.
Вероника Евгеньевна рекомендує цей магазин

Купив: Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI 80 (3700716), Замовлення №232439

Быстро связались по заказу . Цена соответствует , доставка быстро . Очень довольна сервисом магазина .
Andriy Mykhailenko рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Sony XR-55X90J

Александр Слепнёв рекомендує цей магазин
20 лютого 2022

Купив: Motorola E7 Power 4 64GB Coral Red, Замовлення №232301

Отличный простенький сайт, всё интуитивно понятно, оператор всегда готов подсказать, к тому же цены на порядок ниже чем в других популярных магазинах. Рекомендую
Andy Dizervit рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: Motorola E7 Power

Магазин має великий асортимент товарів за дуже приємними цінами. Жодних претензій не маю. Купував телефон на подарунок. До оплати товару можна відкрити опломбовану коробку, зняти плівку з екрану і спокійно перевірити смартфон. Все як має бути. Рекомендую магазин!
Андрей Барильченко рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: PocketBook 616

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Цена немного возросла из-за инфляции. Гарантию производителя мне на словах гарантировали по товарному чеку. Других претензий нет. Обслужили быстро и очень вежливо.
bbl7 рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Ardesto-GO-S725W

Зателефонував, зробив замовлення, наступного дня сам забрав товар, бо живу поруч. Ввічливі, доброзичливі продавці, хороша ціна товару. Жодних нарікань на цьому етапі.