Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600

Всього пропозицій: 83
ціни: 4 456 6 000 грн
Характеристики
Бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем 802.11ac (Wi-Fi 5)Інтерфейс підключення: 3x10/100/1000Швидкість з'єднання: 867 + 300 Мбіт/с ... Дивитися усі
Опис
В арсеналі бездротового маршрутизатора (роутера) / модему TP-Link Archer MR600 є 2 знімні 4G LTE антени і слот для Micro SIM-карти для отримання відповідного сигналу з подальшою його роздачею в бездротової мережі. А підтримувані моделлю стандарти включають IEEE 802.11a / n / ac і IEEE 802.11b / g / n для частот 5 ГГц і 2,4 ГГц відповідно. Крім того, бездротовий маршрутизатор (роутер) / модем TP-Link Archer MR600 сумісний з TP-Link OneMesh пристроями, що дозволить створювати Mesh-мережа, а панель інтерфейсів даного продукту умістила 3 х LAN 10/100/1000 Мбіт / с порту і 1 х LAN / WAN 10/100/1000 Мбіт / с, що розділяють місце з кнопками WPS / Reset, Wi-Fi On / Off і Power On / Off.
Написати відгук про товар
Стабільність роботи
Функціональність
Радіус дії
Інтерфейс
Сподобалось: перспективний. LTE категорія 6, на перспективу. крім 3 та 7 бенду є ще 20-й, на перспективу гігабітні порти. підключатиму оптику - пригодиться. mesh - теж на песпективу в цілому - ок
Не сподобалося: немає
Досвід використання: кілька годин
купив за 2500грн. екземпляр висланий журналісту компанією для огляду і написання статті. за таку ціну - без варіантів. вже дві години у заміському будинку - політ нормальний. рекомендую DL - 30mbps UL - теж до 30 буває пінг 14-22 показники порівнянно зі смартфонами виросли в 4 рази. покриття у великому будинку вистачає навіть у підвал. Хочу купити ще один, щоб підключити на ще одну сімку і зв'язати у меш-мережу.
Коментарі (0)