Процесор AMD Ryzen 5 3400G (YD3400C5FHBOX)

Всього пропозицій: 45
ціни: 3 557 7 462 грн
Характеристики
Процесор Socket AM4 3,7 (Turbo 4,2) ГГцКеш-пам'ять третього рівня: 4 МБЗагальна кількість ядер: 4Число потоків: 8 Box ... Дивитися усі
Опис
Процесор AMD Ryzen 5 3400G (YD3400C5FHBOX) об'єднав в собі 4 своїх основних восьмипотокових ядер і 11 ядер інтегрованого графічного чіпа Radeon RX Vega 11 Graphics з частотою 1400 МГц. Що ж стосується базових частот моделі, то тут вони представлені цифрою 3,7 ГГц, тоді як в режимі розгону вони можуть збільшитися до 4,2 ГГц. Безумовно, також пристрій не обходиться без кеш пам'яті, що в даному випадку представлена трирівневою з об'ємами 384KB, 2MB і 4MB для першого, другого і третього відповідно. До того ж, процесору AMD Ryzen 5 3400G (YD3400C5FHBOX) дісталися 65 Вт TDP, стійкість до температури до 95°C, а також сумісність з оперативною пам'яттю DDR4, максимальна частота якої не перевищує 2933 МГц. На завершення важливо відзначити, що даний продукт створюється з 7/7/2019 відповідно до норм 12 нм техпроцесу, спеціально під АМ4 сокет.
Написати відгук про товар
відгуки (7)
питання (4)
Сподобалось: Производительность, наличие мощного видеоядра
Не сподобалося: -
Досвід використання: рік і більше
Отличный процессор за свою стоимость, на момент написания отзыва конечно выгоднее взять 4650,4600g, но на момент выхода был отличный камушек, с отличным видеоядром, позволявшим играть в большинство игр на средних-низких настройках в 1080,720p.
Фото Процесор AMD Ryzen 5 3400G (YD3400C5FHBOX) від користувача Cerber
Сподобалось: Якість, кулер, ціна
Не сподобалося: Деякі проблеми з сумісністю материнських плат - зазвичай 3400g підтримується на останніх версіях BIOS, а без процесора обновити BIOS неможливо. Деколи виходить замкнуте коло, проте AMD має програму надання процесорів для оновлення BIOSу
Процесор супер за свої гроші. Куплявся для офісного ПК. Хороший кулер в комплекті. В простої - температура 25 градусів. При тесті AIDA64 макс температура - 55 градусів - що дуже круто для стокового кулера.
Коментарі (1)
27 лютого 2021 р., 14:08
Oleksandr Osiiuk
"проте AMD має програму надання процесорів для оновлення BIOSу". А не підкажете як цим скористатися?
Оцінка товара
Сподобалось: достойный кулер встроенная графика многопоточность
Не сподобалося: небольшая разница в производительности с прошлой моделью
хороший процессор с встроенной графикой, с боксовым кулером - работает отлично. очень плохо гонится, так, что смысла в разгоне этого процессора я не вижу. компьютер собирался ребенку на замену старенькому четырехъядерному амд. для ребенка школьного возраста, подошел на все 100%. но по цене/производительности скорее всего лучше купить 2400g, судя по тестам в разгоне производительность одинаковая, а цена на порядок дешевле.
Коментарі (2)
4 квітня 2020 р., 12:06
Anton Duzenko
Я дико извиняюсь, но. Какая именно разница в цене с 2400ж?
4 квітня 2020 р., 18:16
artuxa
сейчас 500грн, а когда покупал 40уе, а производительность - одинаковая.
5 лютого 2020 р.
Порадьте кулер на цей процесор, максимально тихий, а краще безшумний.
Відповіді (6)
5 лютого 2020 р., 23:03
Юрий
Просто купи на вторичке боксовую призму гривень за 400
6 лютого 2020 р., 00:42
savaof
Пошукайте цей б/в, шикарний кулер! https://hotline.ua/computer-kulery-i-radiatory/deepcool-gammaxx-300/discussion/
Оцінка товара
Сподобалось: Хороший кулер из коробки. Процессор остается негорячим даже при длительной нагрузке. Реальная многопоточность, что после Интела чувствуется сразу же и очень сильно. Приемлемая встроенная графика на борту.
Не сподобалося: Чуть шумноват, все остальное нормально
Для дома, работы и не особо тяжелых игрушек самое то - универсал, одним словом. По быстродействию примерно соответствует i3-9100 или i3-8350 интела, но при этом у него встроенная графика как у дискретной видеокарты 1030.
Коментарі (1)
3 березня 2020 р., 18:11
Мексиканский Тушкан
Ошибаетесь, Вега 11 заметно превосходит дискретку 1030, вплотную приближаясь к 4-гиговой RX550.
Оцінка товара
Сподобалось: Хорошее боксовое охлаждение (на разгон не разщитано) Отличная встроенная графика Доп разгон не нужен
Не сподобалося: Недостатков не обнаружил
Досвід використання: кілька днів
8 листопада 2019 р.
Підійде оперативна пам'ять 2666 МГц чи обов'язково має бути DDR4-2933?
Відповіді (4)
8 листопада 2019 р., 19:49
Мертвий ринок ПК
если вас волнует производительность встроенной графики лучше взять 3200 Crucial Ballistix AES и разогнать. https://hotline.ua/sr/?q=Crucial+Ballistix+AES если не очень волнует тогда G.Skill Aegis 3000MHz выгодный вариант https://hotline.ua/computer-moduli-pamyati-dlya-pk-i-noutbukov/gskill-8-gb-ddr4-ddr4-3000-mhz-aegis-f4-3000c16s-8gisb/ 2666MHz тоже подойдёт если она уже в наличии, но специально я бы её не покупал потому-что можно взять G.Skill Aegis 3000MHz за те же деньги. и не забываем что лучше всего встройка работает когда память быстрая и в двухканале.
11 листопада 2019 р., 20:57
Djsvadim
так пойдет, на хорошей мамке разгон обеспечен на 3200 МГц!
30 листопада 2019 р., 22:36
savaof
Навіть 2400 на хорошій материнці можна розігнати до 3200.
22 серпня 2019 р.
Чи підійде під чей проц материнка MSI B450M PRO-VDH? Гнати проц не збираюсь, грати в щось важке на ультрах теж не потрібно: звичайний універсальний комп.
Відповіді (55)
22 серпня 2019 р., 22:48
Molakarov відповів на коментар Мертвий ринок ПК
Красавчик, разложил по полочкам!
23 серпня 2019 р., 02:02
Мертвий ринок ПК
работать будет но выбор так себе как минимум надо брать MSI B450M Pro-VDH PLUS, у неё питальник лучше чем у версии без PLUS. а вообще под APU лучше брать плату с 3-мя фазами на SoC/iGPU. например GIGABYTE B450 Gaming X. или если мы максимально экономим - GIGABYTE B450M DS3H. и не забывайте что под новую линейку процов нужно как-то обновить биос, т.е. берите платы в магазинах которые предоставляют услугу обновления биоса. как вариант если вам очень хочется MSI я рекомендую MSI B450-A PRO, у неё есть радиатор на фазах SoC/iGPU и биос обновляется с флешки без проца/памяти/видяхи пс по сравнению с AMD Ryzen 5 2400G в тех же играх разницы в производительности нет. от слова совсем. т.е. рекомендую вам брать AMD Ryzen 5 2400G + GIGABYTE B450 Gaming X (или MSI B450-A PRO, без разгона разницы не будет). VRM у B450-A PRO лучше чем у Gaming X под процы без встройки, но хуже под APU, т.е. для апгрейда в будущем на новые CPU + дискретная видеокарта B450-A PRO лучше выбор
23 серпня 2019 р., 11:56
a_mental_cancer відповів на коментар Мертвий ринок ПК
Дякую! Буде над чим подумати.
20 липня 2019 р.
Подойдет ли этот проц для видеомонтажа 4К? Спасибо
Відповіді (25)
20 липня 2019 р., 23:36
Мертвий ринок ПК
это 12 нм проц, т.е. предыдущего поколения. если вы любите тормоза и страдания - то подойдёт. его аналог без встройки - AMD Ryzen 5 2500X. купив который + бу RX460/RX560 за полторы штуки можно получить гораздо больше производительности в играх, при этом для работы с видео AMD Ryzen 5 1600 с 6 ядрами и 12 потоками всё равно будет лучше +RX460/RX560, да и для игр с упомянутыми видяхами 1600 лучше потому-что этим видяхам не нужны частоты проца выше, а вот дополнительные ядра в новых играх могут пригодиться. приблизительно за стоимость этого проца можно взять AMD Ryzen 7 1700 - для видеомонтажа гораздо лучше выбор. правда нужно будет ещё какую-то затычку купить вместо видеокарты. AMD Ryzen 5 2600 + затычка за 800грн всё ещё лучше выбор чем 3400G для ваших целей.
22 липня 2019 р., 23:16
bibliary
да, подойдет
23 липня 2019 р., 02:22
dr0
Дуже багато залежить від того які саме відео будете монтувати (тип, формат, бітрейт, фрейм-рейт і тд), того наскільки складна обробка відео буде проводитись, в яких саме програмах і чи готові ви будете використовувати проксі-файли задля підвищення комфорту роботи з таймлайном.
Оцінка товара
Сподобалось: Припій під кришкою замість термопасти 4.2Ггц коли навантаження на 2 ядра (старі ігри, офіс, тощо) Найпотужніша на ринку встройка Вега11, яка з пам'яттю 3200+ значно переважає 1030
Не сподобалося: Ціна на старті зависока порівняно з 2400G, який можна зараз купити на 50$ дешевше.
Досвід використання: кілька днів
На дешевій материнці модулі Самсунг 2133 легко розігналися до 3400 і продуктивність виросла на чверть. Сам процесор навіть не розганяв, бо боксовий кулер для цього не годиться. Якщо немає грошей на дискретну відеокарту, то це гарна покупка для любителів невимогливих до графіки он-лайн ігор. Потім можна спокійно встановлювати відеокарту рівня 1080/Вега56 і процесор не стане вузьким містом. Коли ціни опустяться до рекомендованих 150$ буде найкращою покупкою в офіс для високопродуктивних ПК. Але навіть за нинішньої ціни у 190$ конкурентів у стані Інтел взагалі не має, бо близькі за продуктивністю 6700/7700 значно дорожчі і мають вбогу відеокарту.
Оцінка товара
Сподобалось: 8 потоків. 4,2 Ггц в турбо режимі.
Не сподобалося: Дорого як для старої архітектури ZEN+. 12 нанометровий техпроцес. 4мб кеш третього рівня.
Майже як ryzen 2400g.
Коментарі (3)
15 липня 2019 р., 13:19
Глеб Строчинский
по тестам разница с 2400g 3-5 фпс =))
23 липня 2019 р., 17:21
Claus_398
Конечно дорого на старте продаж. Осенью цена упадет. Да и смысл в таком камне? Только если встроенная графика нужна.
28 липня 2019 р., 07:32
Al Prokopyev
Архитектура Zen+ не старая, ей чуть больше года. А техпроцесс и размер кэша это не недостатки, а характеристики модели.