Київ
/
Порівняння
Мої списки
Каталог товарів

Медіаконвертери

Сортувати за:
?
Спочатку:
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100 Мб / с), 1xSC (100 Мб / с) • 04.2013
Детальніше
оптичний модуль • призначення: передача інформації • інтерфейси: 1хRJ-45 (1000 Мб / с) • 03.2018
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100 Мб / с), 1хSС (100 Мб / с) • 04.2013
Детальніше
Абонентський термінал • інтерфейси: 1 порт 10/100/1000 Мбіт/с (роз&#39.єм RJ45), 1 порт GPON, роз&#39.єм SC/UPC • 03.2021
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 10 / 100Base-TX (RJ-45), 100Base-FX (SC) • 10.2021
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100/1000 Мб / с), 1хSC (1000 Мб / с) • 04.2013
Детальніше
оптичний модуль • інтерфейси: RJ-45 (1000 Мб / с) • 03.2019
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100 Мб / с), 1хSFP (SC) (100 Мб / с) TX / RX • 04.2013
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100/1000 Мб / с), 1хSFP (SC) (1000 Мб / с) TX / RX • 04.2013
Детальніше
19 967 грн
Купити
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100 Мб / с), 1хSFP (SC) (100 Мб / с) TX / RX • 04.2013
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100 Мб / с), 1хSС (100 Мб / с) • 04.2013
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 1xRJ-45 (10/100 Мб / с), 2хSFP (SC і ST) (100 Мб / с) TX / RX • 12.2013
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення інтерфейсів Fast Ethernet між кручений парою і коаксіальним кабелем • інтерфейси: 2xRJ-45 (10/100 Мб / с), 2xHCNA F-типу (один - для HCNA, другий - для TV) • 12.2013
Детальніше
оптичний модуль • призначення: передача інформації в оптоволоконних мережах • інтерфейси: 2xLC (10000 Мб / с) • 03.2018
Детальніше
оптичний модуль • призначення: передача інформації в оптоволоконних мережах • інтерфейси: 1xLC (1000 Мб / с) • 03.2018
Детальніше
оптичний модуль • призначення: дозволяє підключати мідні з'єднувачі RJ45 Ethernet до наявних портів SFP. • 09.2019
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу (вита пара) у світловий сигнал (оптичне волокно) • інтерфейси: 10 / 100Base-TX (RJ-45) • 01.2021
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: Перетворення Serial-Ethernet • інтерфейси: 1хRS-232, 1xLan 10/100 Mbps • 12.2021
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: Перетворення Serial-Ethernet • інтерфейси: 1хRS-232, 1xLan 10/100 Mbps • 12.2021
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: Перетворення Serial-Ethernet • інтерфейси: 1хRS-422/485, 1xLan 10/100 Mbps • 12.2021
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: Перетворення Serial-Ethernet • інтерфейси: 1хRS-232/422/485, 1xLan 10/100 Mbps • 12.2021
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: перетворення електричного сигналу • інтерфейси: 1x10/100/1000 Base-TX (RJ-45) • 02.2022
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: Перетворення сигналу • інтерфейси: 1000Base-T (RJ-45), 1000Base-X SFP • 02.2022
Детальніше
Медіаконвертер • призначення: Перетворення Serial-Ethernet • інтерфейси: 16хRS-232, 1xLan 10/100 Mbps • 01.2022
Детальніше

Популярнні запитання про медіаконвертери

Медіаконвертери - які бренди найпопулярніші?

На що орієнтуються покупці при виборі?

Яка ціна на медіаконвертери?

Які медіаконвертери найпопулярніші в 2022 году?