Каталог товарів
Київ
UA

Як зняти гель-лак вдома

Хоча улюблені салони все ще не працюють, це не привід ходити зі старим манікюром. Ми знаємо, як зробити так, щоб нігті мали доглянутий вигляд, і навчимо знімати гель-лак вдома. Про три дієві способи розповідаємо в нашому матеріалі.

Як зняти гель-лак вдома #1 - фото в блоге (гиде покупателя) hotline.ua

Хоча улюблені салони все ще не працюють, це не привід ходити зі старим манікюром. Ми знаємо, як зробити так, щоб нігті мали доглянутий вигляд, і навчимо знімати гель-лак вдома. Про три дієві способи розповідаємо в нашому матеріалі.

За допомогою засобу для зняття гель-лаку і фольги

Більшість компонентів, які знадобляться для процедури, вдома є. Але від такого очищення шкіра та нігті можуть постраждати, тому заздалегідь підготуйте засоби для зміцнення нігтів і догляду за кутикулою.

Для процедури вам знадобляться:

Наріжте ватяні диски на трикутники – вони повинні повністю покривати нігтьову пластину і мінімально контактувати зі шкірою. Якщо диски двошарові, розділіть їх на дві частини, а потім наріжте.

Фольгу наріжте на квадратики розміром 7х7 см.

1 етап

Спиляйте пилкою захисне покриття і якомога більше лаку з поверхні нігтів, щоб засобу для зняття гель-лаку було легше проникати в гель.

Приберіть зайву довжину нігтя до комфортного рівня за допомогою манікюрних ножиць або кніпсера. Чим менше довжина нігтя, тим менше лаку знімати, і процедура мине швидше.

Шкіру навколо нігтя змастіть вазеліном або жирним кремом, щоб захистити її від впливу засобу для зняття гель-лаку.

2 етап

Просочіть ватяні трикутники рідиною для зняття гель-лаку. Прикладіть по одному шматочку до кожного нігтя, підігніть край ватки під частину нігтя, що виступає, та оберніть палець фольгою, щоб активна речовина не випарувалась.

3 етап

Зачекайте 10-15 хвилин, після чого перевірте палець, який загортали першим. Якщо лакове покриття розм'якло і стало хвилястим, стягніть з пальців фольгу з ватою. Обережно зіскребіть залишки лаку апельсиновою паличкою або лопаткою. Якщо покриття погано знімається, скористайтеся жорсткою пилочкою.

Після цього відшліфуйте нігтьові пластини бафом, щоб зробити поверхню гладкою, і нанесіть доглядовий засіб для нігтів і кутикули.

4 етап

Використовуйте цей метод не частіше одного разу на місяць, щоб нігтьова пластина встигла відновитися.

За допомогою пакета і ватяних дисків

Цей метод називають методом мішка, і він зручний, якщо вдома не знайшлося фольги, але є поліетиленовий пакет на застібці (зіп-лок).

Для процедури вам знадобляться:

  • жорстка пилка для нігтів;
  • шматочки вати або ватяні диски;
  • манікюрні ножиці;
  • засіб для зняття гель-лаку;
  • великий поліетиленовий пакет на застібці;
  • велика чаша з теплою водою;
  • баф для нігтів.

Жорсткою пилкою для нігтів спиляйте верхнє захисне покриття і стільки лаку, скільки зможете.

Приберіть зайву довжину нігтя, щоб лак знімався швидше.

1 етап

Покладіть шматочки вати в поліетиленовий пакет і залийте їх засобом для зняття гель-лаку. Вати й рідини має бути стільки, щоб нігті повністю занурилися туди.

Покладіть руку в пакет, застебніть зіп-лок максимально щільно, щоб активна речовина не випаровувалася. Руку в пакеті покладіть в чашу з теплою водою і посидьте так 10-15 хвилин. Тепла вода прискорює процедуру.

Час від часу ворушіть пальцями, щоб гель-лак краще просочувався засобом для зняття і відставав від нігтьової пластини. А коли час мине, вимийте руку і повторіть процедуру для іншої.

2 етап

Використайте баф чи пилку для нігтів, щоб прибрати залишки лаку і вирівняти поверхню нігтьової пластини. В кінці нанесіть доглядовий засіб для нігтів та зміцнювальний – для кутикули.

В обох способах використовуються манікюрні інструменти, які продаються окремо чи в наборах. Детальніше про те, як вибрати манікюрний набір та всі його складові, ви можете прочитати в нашому спеціальному матеріалі.

За допомогою спеціального апарату

Цей спосіб швидкий та щадний для нігтів, але знадобиться спеціальний прилад для манікюру, в комплект якого входять насадки для зняття лаку.

Апарати для зняття гель-лаку працюють за принципом шліфувальних машинок: насадка з маленькими зубчиками знімає гель-лак шар за шаром, не шкодить шкірі та, при дбайливому використанні, не пошкоджує нігтьову пластину.

Крім самого приладу в набір часто входить кілька насадок різної жорсткості. Жорсткими насадками знімають основну частину гелю, а м'які використовують поряд з кутикулою, для видалення залишків лаку і полірування поверхні нігтя.



Перш, ніж застосовувати пристрій на собі, потренуйтеся на накладних нігтях або шматочку пластика, щоб зрозуміти, яку силу застосовувати та під яким кутом тримати апарат.

Після тренування переходьте до нігтів. Ваше завдання – шар за шаром спилювати гель з кожного нігтя, тримаючи фрезу горизонтально відносно поверхні нігтя. Лікті бажано тримати на столі, щоб руки не тремтіли.

Рухайтеся плавно від основи нігтя до краю і намагайтеся рівномірно знімати шари гель-лаку. Не тисніть надто сильно, щоб не зачепити нігтьову пластину. Правильні рухи схожі на «погладжування» нігтя зверху вниз.

Починайте знімати лак з неробочої руки (лівої – для правшів і правої – для лівшів), а коли перейдете до іншої руки, переведіть фрезу в режим реверсу, щоб вона крутилася у зворотний бік. Це потрібно, щоб не пошкодити нігтьову пластину. Якщо у вашій моделі реверс не передбачений, переверніть руку пальцями вгору і рухайте фрезою від себе, від основи нігтя до краю.

Процес зняття гель-лаку апаратом

Хоча процедура щадна, нігтям все одно потрібен регулярний догляд, тому після зняття гель-лаку покрийте нігті зміцнювальним засобом.

Чи можна знімати гель-лак ацетоном

Якщо старий манікюр вже набрид, а спеціальної рідини для зняття гель-лаку немає під рукою, можна скористатися ацетоном. Але часто використовувати цей засіб не можна, оскільки ацетон сильно сушить нігті та шкіру рук, порушуючи їхній природний водно-жировий баланс.

Після такого очищення нігті стають тонкими, ламкими й довго відновлюються. Щоб прискорити процес регенерації, регулярно користуйтеся зміцнювальними засобами для нігтів.

Для разового видалення гель-лаку тримайте нігті в контакті з ацетоном не більше 10-15 хвилин, після чого видаліть залишки розм'якшеного покриття апельсиновою паличкою.

Сподіваємося, що наш гід покупця допоможе вам без проблем зняти гель-лак вдома. І нехай ваші руки завжди будуть прекрасними – з манікюром чи без!

Автор: Вероніка Третьякова

Поради Прилади для манікюру та педикюру Засоби для нігтів Манікюрні, педикюрні інструменти та набори
Коментарі (0)

‌Вас може зацікавити